Mezi oblíbené karetní hry patří UNO, Kanasta a Žolíci. Jako párty hra skvěle poslouží známý Poker s žetony, BANG! nebo Černé historky.

Zobrazit více

Typy karetních her

Karetní hry vybírejte podle počtu hráčů, věku i typu hry.

 • Karetní hry na postřeh– na bázi rychlé reakce v hledání symbolů, čísel apod., skvělé jako párty hry
 • Strategické karetní hry – závisí na předvídání a plánování, náhoda je potlačena
 • Párové karetní hry – nutnost spolupráce, výhru určuje součet bodů v týmu
 • Karetní hry kvízové – otázky a úkoly z různých oborů, skvělé jako cestovní hry
 • Paměťové hry– např. PEXESO, cílem je zapamatovat si polohu karet, symbolů, jmen apod.

Karetní hry podle počtu hráčů

 • Karetní hry pro 1 – rébusové či výukové kartičky 50 květin, 50 nebeských objektů, 50 rébusů do kapsy či Pasiáns s kanastovými kartami
 • Karetní hry pro 2 – Sabotér, UNO, Výbušná koťátka, Kvízy do kapsy
 • Karetí hry pro 3 a více hráčů – Černé historky, BANG!, Gobbit, Ubongo
TIP!

Pokud chcete zabavit děti i dospělé, prohlédněte si rodinné hry.

-20%
ADC Blackfire Dobble Harry Potter
175x

ADC Blackfire Dobble Harry Potter

439 Kč
349 Kč

Další nabídky od 439 Kč

Populární postřehová hra ze světa Harryho Pottera! Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden! Hra nabízí zcela unikátní zábavu společně s jednoduchými pravidly.

Od prodejce MALL
-18%
Dobble
627x

ADC Blackfire Dobble

379 Kč
309 Kč

Další nabídky od 379 Kč

Skvělá rodinná hra 5 v 1. Máte rychlost, postřeh a reflexy? Dobble to je 50 různých symbolů na 55 kartách. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry. Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Hračka roku 2013 v kategorii Hry, puzzle, karty.

Od prodejce MALL
-21%
ADC Blackfire Dobble KIDS
144x

ADC Blackfire Dobble KIDS

379 Kč
299 Kč

Další nabídky od 377 Kč

Dětská verze populární a oceněné hry Dobble zaměřená na rychlost, postřeh, reflexy! Dobble Kids to je 30 různých zvířátek, 30 karet, 6 zvířátek na kartě a každé dvě karty spolu mají společné jen jedno zvířátko!

Od prodejce MALL
MIDU Games Dřevák

MIDU Games Dřevák

349 Kč

Svižná hra s Jakubem Kohákem překypující humornými zvraty a nečekanými zápletkami. Hlavně se nestat Dřevákem!

Partner: MIDU Games
-15%
Uno karty
154x

Mattel Uno karty

199 Kč
169 Kč

Další nabídky od 194 Kč

UNO™ je klasická jednoduchá karetní hra s přiřazováním karet stejných barev a čísel, která nikdy neomrzí! Pro ještě větší zábavu nyní ve hře najdete novinku, a to 3 akční přepisovatelné karty, díky kterým můžete vytvářet svá vlastní pravidla. Hráči se střídají a snaží se co nejrychleji zbavit se všech svých karet. Toho dosáhnou tak, že umístí kartu stejné barvy či hodnoty na vrchní kartu odkládacího balíčku.

Od prodejce MALL
-17%
Spící královny Deluxe
1x

ADC Blackfire Spící královny Deluxe

399 Kč
329 Kč
Novinka

Vzhůru za velkým dobrodružstvím! Palačinková královna, Berušková královna a jejich nejbližší přátelé byli prokleti spícím kouzlem a vaším úkolem je probudit je. Použijte strategii, myšlení a trochu štěstí, abyste tyto podřimující šlechtice probudili z jejich královského spánku. Zahrajte si na rytíře a ukradněte královnu nebo zariskujte s žonglujícím šaškem. Ale pozor na zlé lektvary a podlé draky!

Od prodejce MALL
-18%
Kdo to byl?
24x

ADC Blackfire Kdo to byl?

329 Kč
269 Kč

Zábavná karetní hra pro celou rodinu! „Můj papoušek to hovínko doprostřed obýváku NEUDĚLAL. Myslím ale, že to byl králík!“ Coby hrdého majitele malého huňatého králíčka je povinností hráče se ho okamžitě zastat a hodit vinu na nějakého dalšího mazlíčka.

Od prodejce MALL
-35%
Bang!
292x

Albi Bang!

399 Kč
259 Kč

Další nabídky od 379 Kč

Dramatická karetní hra s tématikou Divokého západu, kde cílem je přežít! Hráči na sebe berou různé role běžné na divokém západě. Cílem hry je vtipnou formou „vystřílet“ role nepřátelské a přežít. Hra je velmi svižná plná komunikace a humoru.

Od prodejce MALL
-19%
Výbušná koťátka
148x

ADC Blackfire Výbušná koťátka

659 Kč
529 Kč

Další nabídky od 499 Kč

Historicky nejúspěšnější hra na kickstarteru! Výbušná koťátka (Exploading kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inmana a Shane Smalla, která v roce 2015 změnila historii crowfundingových kampaní, když na její vznik přispělo přes 219 000 lidí. Exploding Kittens je kočičí verze Ruské rulety.

Od prodejce MALL
-38%
Soubor her 300 Plus
87x

Efko Soubor her 300 Plus

539 Kč
329 Kč

Objevte rozšířený soubor společenských her, vymažte nudu ze svého slovníku! Obsahuje více než 300 různých variant her pro hráče různého věku a zaručí tak dlouhé hodiny skvělé zábavy.

Od prodejce MALL
Mattel UNO Flip
65x

Mattel UNO Flip

216 Kč
189 Kč

Další nabídka za 189 Kč

Připravte se na další opakování klasické hry UNO™: UNO FLIP!™. Je to přiřazovací hra, kterou znáte, obohacená o vzrušující nové zvraty – jako je oboustranný balíček karet, speciální karta FLIP a přísnější tresty – které dávají klasickému hraní konkurenční výhodu.

Od prodejce MALL

Karetní hry

Nejlepší karetní hry můžete hrát sami, větší zábava je to ale vždy ve více hráčích. Oblíbené jsou hry strategické, ve kterých plánujete příští tah a předvídáte tah protivníka, i párové a kvízové, u nichž si procvičíte znalosti. Karetní hry můžete jednoduše sbalit i na cesty a zabavit cenou rodinu.

Doubble

 • Na každé kartičce jsou různé symboly a je třeba co nejrychleji najít kartu se stejným symbolem. Hra Doubble je k dostání v mnoha provedeních i rozšířeních. Hra má několik úrovní náročnosti a zakoupíte ji i ve verzi pro děti od 4 let.

  Poker

  • Hra pro silné nervy a ledovou tvář. V Pokeru je třeba nasbírat co nejvyšší hodnotu karet. Pokud se vám to nepodaří, stačí přesvědčit soupeře o tom, že nejvyšší hodnotu opravdu držíte. Poker můžete vybrat i pro starší děti. Pokerové sady jsou doplněny žetony, se kterými sázíte.

   BANG!

   • Hra se skrytou identitou situovaná do prostředí divokého západu. Každý hráč představuje postavu s určitým cílem a úkolem. Ve hře jsou bandité i šerif. Pro hru můžete zakoupit i rozšíření – kdo je zastřelen v základní hře vrací se zpět jako duch do BANG! Město duchů.

    UNO

    V UNO hraje roli postřeh a rychlost. Karet v ruce se zbavujete dle barev a čísel a hra je doplněna také o akční karty. Vyhrává hráč, kterému nezůstane žádná karta.

    Canasta (Kanasta)

    • Hra pro dva nebo pro páry. Karty mají bodovou hodnotu a sbírá se nejvyšší počet bodů. Cílem je sestavit kanastu, nasbírat 7 stejných karet nebo nejméně 4 karty a 3 žolíky. Největší počet bodů je za nasbírání divoké kanasty (kanasty ze žolíků).

     Žolíci

     • Žolíci se hrají ve dvou nebo v párech. Skládají se postupky z karet nebo karty stejné hodnoty, ale různých symbolů. Cílem je zbavit se karet a zároveň nasbírat co nejvyšší počet bodů.

      Karetní hra Autobus

      Autobus je karetní hra pro dva i více hráčů. Ve hře je balíček karet, ze kterého se karty postupně vynáší. Další karty mají hráči v rukou a skládají postupky. Cílem je co nejrychleji se zbavit všech karet.

      Mohlo by vás dále zajímat

      Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Karetní hry.
      Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Karetní hry výprodej.
      Produkty v akci naleznete v kategorii Karetní hry akce.