Mezi oblíbené karetní hry patří UNO, Kanasta a Žolíci. Jako párty hra skvěle poslouží známý Poker s žetony, BANG! nebo Černé historky.

Zobrazit více

Typy karetních her

Karetní hry vybírejte podle počtu hráčů, věku i typu hry.

 • Karetní hry na postřeh– na bázi rychlé reakce v hledání symbolů, čísel apod., skvělé jako párty hry
 • Strategické karetní hry – závisí na předvídání a plánování, náhoda je potlačena
 • Párové karetní hry – nutnost spolupráce, výhru určuje součet bodů v týmu
 • Karetní hry kvízové – otázky a úkoly z různých oborů, skvělé jako cestovní hry
 • Paměťové hry– např. PEXESO, cílem je zapamatovat si polohu karet, symbolů, jmen apod.

Karetní hry podle počtu hráčů

 • Karetní hry pro 1 – rébusové či výukové kartičky 50 květin, 50 nebeských objektů, 50 rébusů do kapsy či Pasiáns s kanastovými kartami
 • Karetní hry pro 2 – Sabotér, UNO, Výbušná koťátka, Kvízy do kapsy
 • Karetí hry pro 3 a více hráčů – Černé historky, BANG!, Gobbit, Ubongo
TIP!

Pokud chcete zabavit děti i dospělé, prohlédněte si rodinné hry.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ADC Blackfire Dobble - ZOO ADC Blackfire Dobble - ZOO
ADC Blackfire Dobble - ZOO

Dobble, to je jednoduchá postřehová hra, u které se skvěle pobavíte. V plechové krabičce naleznete kulaté karty, na nichž jsou odlišné a různě veliké obrázky, přičemž každé dvě karty mají jeden z obrázků stejný. Základním principem hry Dobble je co nejrychleji tento obrázek najít a hlavní roli zde hraje rychlost a postřeh.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ADC Blackfire Dobble 360° ADC Blackfire Dobble - ZOO
ADC Blackfire Dobble 360°

Nová verze hry Dobble, z které se vám zatočí hlava! Nový způsob hry – karty nejsou vidět v jednom okamžiku, ale rotují na otočné základně! U hry jdou nastavit dvě rychlosti a uzpůsobit tak obtížnost. K výhře budou hráči potřebovat hlavně rychlé reflexy, paměť ale i zručnost!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
ADC Blackfire Dobble Česko ADC Blackfire Dobble - ZOO
ADC Blackfire Dobble Česko

Populární postřehová hra nyní na motivy Česka! Ikonické symboly z českého prostředí a historie si oblíbí opravdu každý! Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble, to je 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian Winning Moves Top Trumps Harry Potter a Fénixův řád
ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian

Populární postřehová hra ze světa Star Wars – The Mandalorian. Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden! Hra nabízí zcela unikátní zábavu společně s jednoduchými pravidly. Pokud jste milovníci Star Wars a máte rádi i skvělou zábavu, pak věřte, že: This is the way.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Piatnik Kvarteto - Kamiony (papírová krabička) Winning Moves Top Trumps Harry Potter a Fénixův řád
Piatnik Kvarteto - Kamiony (papírová krabička)

Kvarteto je oblíbenou dětskou karetní hrou. Kvarteto je určeno pro libovolný počet hráčů, nejméně však 3. Karty se zamíchají a všechny rozdají mezi hráče. Hráč zleva od rozdávajícího začíná, a to tak, že se zeptá kteréhokoliv z hráčů na požadovanou kartu.

můžete mít 2024.4.22 - 2024.4.23

Winning Moves Top Trumps Harry Potter a Fénixův řád Winning Moves Top Trumps Harry Potter a Fénixův řád
Winning Moves Top Trumps Harry Potter a Fénixův řád

Perfektní karetní hra pro všechny fanoušky Harryho Pottera. Ověřte si, jak dobře znáte filmové hrdiny. Anebo se o nich dozvíte něco nového? Hru může hrát libovolný počet osob, ne však méně než dvě. Hra Top Trumps Battle má více verzí a často je spojována s oblíbenými licencemi.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Safari bar 2 - Nové šelmy před barem/Karetní hra Piatnik Kvarteto - Youngtimer (papírová krabička)
Safari bar 2 - Nové šelmy před barem/Karetní hra

Safari bar 2: Nové šelmy před barem je druhý díl záškodnické karetní hry Safari Bar. Naleznete v něm nová zvířata s novými schopnostmi a můžete jej hrát buďto samostatně nebo jej kombinovat s původní hrou.

můžete mít 2024.4.22 - 2024.4.23

Piatnik Kvarteto - Youngtimer (papírová krabička) Piatnik Kvarteto - Youngtimer (papírová krabička)
Piatnik Kvarteto - Youngtimer (papírová krabička)

Kvarteto je oblíbenou dětskou karetní hrou. Kvarteto je určeno pro libovolný počet hráčů, nejméně však 3. Karty se zamíchají a všechny rozdají mezi hráče. Hráč zleva od rozdávajícího začíná, a to tak, že se zeptá kteréhokoliv z hráčů na požadovanou kartu.

můžete mít 2024.4.22 - 2024.4.23

Albi Na kus řeči - pro páry Piatnik Kvarteto - Youngtimer (papírová krabička)
Albi Na kus řeči - pro páry

Na kus řeči – pro páry jsou sady konverzačních karet, jejichž účelem je pomoci rozproudit či obohatit konverzaci o zajímavá témata, k nimž se třeba často obtížně hledají cesty. Témata a otázky, které využijete v partnerských konverzacích.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ravensburger Echoes Koktejl ADC Blackfire Výbušná koťátka: Přisprostlá edice
Ravensburger Echoes Koktejl

Echoes Koktejl je tajemná audiohra. V zakouřené newyorské nálevně se za tlumeného světla schází zločinci z místního podsvětí, aby spřádali své zlověstné plány. Naslouchejte rozhovorům v baru a zjistěte, jestli dokážete vyřešit záhadu nechvalně proslulého mafiánského bosse „Krutého Steva“. Ke hře je nutné stáhnout zdarma aplikaci Ravensburger Echoes, která je kompletně namluvená v češtině.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ADC Blackfire Výbušná koťátka: Přisprostlá edice ADC Blackfire Výbušná koťátka: Přisprostlá edice
ADC Blackfire Výbušná koťátka: Přisprostlá edice

Výbušná koťátka vytvořili Elan Lee (XBOX, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), kteří přepsali historii Kickstarteru, když v roce 2015 na jejich projekt přispělo více než 219 000 backerů. Výbušná koťátka jsou extrémně strategickou verzí ruské rulety (jen s koťátky).

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
ADC Blackfire Dobble ADC Blackfire Výbušná koťátka: Přisprostlá edice
ADC Blackfire Dobble

Skvělá rodinná hra 5 v 1. Máte rychlost, postřeh a reflexy? Dobble to je 50 různých symbolů na 55 kartách. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry. Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Hračka roku 2013 v kategorii Hry, puzzle, karty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Karetní hry

Nejlepší karetní hry můžete hrát sami, větší zábava je to ale vždy ve více hráčích. Oblíbené jsou hry strategické, ve kterých plánujete příští tah a předvídáte tah protivníka, i párové a kvízové, u nichž si procvičíte znalosti. Karetní hry můžete jednoduše sbalit i na cesty a zabavit cenou rodinu.

Doubble

 • Na každé kartičce jsou různé symboly a je třeba co nejrychleji najít kartu se stejným symbolem. Hra Doubble je k dostání v mnoha provedeních i rozšířeních. Hra má několik úrovní náročnosti a zakoupíte ji i ve verzi pro děti od 4 let.

  Poker

  • Hra pro silné nervy a ledovou tvář. V Pokeru je třeba nasbírat co nejvyšší hodnotu karet. Pokud se vám to nepodaří, stačí přesvědčit soupeře o tom, že nejvyšší hodnotu opravdu držíte. Poker můžete vybrat i pro starší děti. Pokerové sady jsou doplněny žetony, se kterými sázíte.

   BANG!

   • Hra se skrytou identitou situovaná do prostředí divokého západu. Každý hráč představuje postavu s určitým cílem a úkolem. Ve hře jsou bandité i šerif. Pro hru můžete zakoupit i rozšíření – kdo je zastřelen v základní hře vrací se zpět jako duch do BANG! Město duchů.

    UNO

    V UNO hraje roli postřeh a rychlost. Karet v ruce se zbavujete dle barev a čísel a hra je doplněna také o akční karty. Vyhrává hráč, kterému nezůstane žádná karta.

    Canasta (Kanasta)

    • Hra pro dva nebo pro páry. Karty mají bodovou hodnotu a sbírá se nejvyšší počet bodů. Cílem je sestavit kanastu, nasbírat 7 stejných karet nebo nejméně 4 karty a 3 žolíky. Největší počet bodů je za nasbírání divoké kanasty (kanasty ze žolíků).

     Žolíci

     • Žolíci se hrají ve dvou nebo v párech. Skládají se postupky z karet nebo karty stejné hodnoty, ale různých symbolů. Cílem je zbavit se karet a zároveň nasbírat co nejvyšší počet bodů.

      Karetní hra Autobus

      Autobus je karetní hra pro dva i více hráčů. Ve hře je balíček karet, ze kterého se karty postupně vynáší. Další karty mají hráči v rukou a skládají postupky. Cílem je co nejrychleji se zbavit všech karet.

      Mohlo by vás dále zajímat

      Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Karetní hry.
      Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Karetní hry výprodej.
      Produkty v akci naleznete v kategorii Karetní hry akce.