EP Line Panenka Nena mluvící 36 cm s pejskem
1 499 Kč

Všechny holčičky budou nadšené z krásné panenky Neny s modrýma očima. Panenka o velikosti 36 cm má dlouhé hebké vlásky. Je oblečena do sukýnky a blůzky. K sobě má milého kamaráda v podobě pejska.


Hasbro BA Tmavovlasý chlapec s mixérem-56%
914 Kč

399 Kč

Výprodej

Tmavovlasý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.


Hasbro Baby Alive Narozeninová blonďatá panenka-60%
1 010 Kč

399 Kč

Výprodej

Oslavte s roztomilou blonďatou panenkou narozeniny! Pošlete pozvánky, zabalte dárek a připravte si dortík na večírek. Panenku v party šatech můžete dozdobit korunkou, dát ji do ruky dárek nebo dortík.


Nines 31260 Maha con bebe 45cm
1 029 Kč
999 Kč

Krásná panenka-holčička černoška má měkké tělíčko, dokonale propracované ručičky, nožičky a jemnou roztomilou tvářičku. Na sobě má kalhotky, pestrobarevné šaty a ve stejném vzoru i šátek na hlavě. Přes rameno má šátek a v něm miminko o velikosti 21 cm.


Baby Annabell Sophia s vlásky
1 099 Kč

Sestřička panenky Baby Annabell se jmenuje Sophia a je to usměvavá a přátelská panenka s překrásnými blonďatými vlásky, která má vždy dobrou náladu. Sophie miluje česaní, a vždy když ji její malá maminka češe nebo jí zaplétá copy, je velmi trpělivá.


ADC Blackfire Disney Ledové království Zpívající Elsa - karaoke
2 399 Kč

1 817 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Panenka princezna Elsa z pohádky Ledové království má nádherné a zdobené šaty. A pozor, šaty se po stisknutí náhrdelníku rozsvítí a Elsa začne zpívat česky krásnou píseň z pohádky. Pokud si však dáš mikrofon k ústům ty, můžeš zpívat sama pouze na hudbu. Také můžete zpívat obě společně.


Hasbro Baby Alive Blonďatá panenka s mixérem
1 010 Kč

499 Kč

Blonďatá panenka s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob jak se starat o svou panenku. Panenka pije vodu a jí speciálně pro ni připravené jídlo. Díky mixéru je možné namíchat panence kašičku. Pak stačí po lžičkách nakrmit. Když se panenka pokaká, je čas vyměnit plínku.


Simba Panenka Máša zimní 40 cm
999 Kč

666 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou užije spoustu zábavy a dobrodružství.


BABY born Starší bratříček
1 749 Kč

1 499 Kč

Bratříček má na sobě bezva pruhované tričko, džíny s kšandami a fešácké boty. Jeho oblíbenou zábavou je hra na schovávanou. Schová se snadno, protože má ohebná kolena. Panenka sama stojí.


Llorens Olga
3 000 Kč

2 131 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kloubová panenka Olga je malá baletka, kterou si zamilují všechny holčičky. Panenka má dlouhé vlásky, se kterými jdou dělat různé účesy. Má na sobě skvostný baletní úbor. Olga je vysoká 42 cm. Super dárek pro 3leté holčičky.


Simba Máša a medvěd - Panenka Máša na tříkolce
299 Kč

279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou na tříkolce užije spoustu zábavy a dobrodružství.


Hasbro BA Blonďatý chlapec s mixérem-56%
914 Kč

399 Kč

Výprodej

Blonďatý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.


Hasbro Baby Alive Tmavovlasá panenka s mixérem-60%
1 010 Kč

399 Kč

Výprodej

Tmavovlasá panenka s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob jak se starat o svou panenku. Panenka pije vodu a jí speciálně pro ni připravené jídlo. Díky mixéru je možné namíchat panence kašičku. Pak stačí po lžičkách nakrmit. Když se panenka pokaká, je čas vyměnit plínku.


Alltoys Panenka Bambolina Anna s 50 českými slovy
1 300 Kč

699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Půvabná panenka Bambolina Anna umí své mamince po stisknutí bříška říct 50 českých slov. Je oblečena do moderní halenky a sukýnky, na hlavě má pruhovanou čepičku a přes rameno trendy tašku.


Alltoys Panenka Bambolina Molly balerína
1 799 Kč

1 434 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná baletka Molly ovládá dokonale taneční figury. Její baletní úbor se skládá z dresu s růžovou baletní sukénkou a obuta je do zavazovacích balerínek. Umí také 200 českých slov a k tanci hraje 8 skladeb klasické hudby.


Bayer Design Česací hlava Charlene
1 324 Kč

840 Kč

Oblíbená česací hlava Charlene o velikosti 27 cm, kterou každý den můžete přeměnit podle svojí představivosti. Lze vyzkoušet několik rozmanitých účesů, fantazii se meze nekladou.S dlouhými řasami a lokýnkami vytvoříte pravou krásku.


Bayer Design Panenka Charlene sister 40 cm
979 Kč

755 Kč

Charlene Sister je krásná panenka s dlouhými blond vlasy a krásnou tváří, veliká 40 cm. Holčičky mohou pannu česat a zdobit pomocí přiloženého příslušenství, aby si ji upravily podle svého vkusu.


Disney Ledové království - Elsa v zimních šatech
1 099 Kč

Krásná panenka princezna Elsa z animovaného filmu Ledové království. Panenka je obuta je do barevně sladěných střevíčků a na hlavě má korunku pro princeznu. Oblečena je do krásných třpytivých šatů.


Disney Sofie První: Amber a Whatnaught
269 Kč

Nádherná postavička princezny ze světa Sofie První s věrným parťákem po svém boku. Polohovatelná princezna Amber se svou veverkou Whatnaught jistě potěší každou malou princeznu.


Disney Sofie První: Královská rodina
799 Kč

Nádherný hrací set čtyř postaviček ze světa Sofie První. Kompletní královská rodinka je složena z krále, královny, princezny a prince. Tento rodinný set jistě potěší každou malou princeznu.


Disney Sofie První: Sofia a Flora
269 Kč

Nádherná postavička princezny ze světa Sofie První s věrným parťákem po svém boku. Polohovatelná princezna Sofie s dobrou vílou sudičkou Florou jistě potěší každou malou princeznu.


Disney Sofie První: Sofia a Merryweather
269 Kč

Nádherná postavička princezny ze světa Sofie První s věrným parťákem po svém boku. Polohovatelná princezna Sofie s dobrou vílou sudičkou Merryweather jistě potěší každou malou princeznu.


MaDe Panenka Adélka, zpívá 3 písničky
999 Kč

669 Kč

Panenka Adélka zazpívá ráda každému a tím jej rozveselí. Panenka umí tři hezké české písničky – Já mám koně, vraný koně, Holka modrooká, Prší, prší, jen se leje. Je jako opravdová. Když zpívá pohybuje ústy.


Llorens Elena 53517
1 199 Kč

869 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elena je velmi detailně zpracovaná panenka s krásnými hustými vlnitými vlásky . Na sobě má květinové šatečky sladěné s punčochami, botičkami, vestou a kabelkou.


Llorens Elena 53521
1 199 Kč

1 034 Kč

Elena je velmi detailně zpracovaná panenka s krásnými hustými vlásky . Na sobě má šatečky a kabátek sladěné s punčochami, botičkami, čepičkou a kabelkou.


Llorens Elena 53522
1 250 Kč

Panenka Elena s krásnými hustými vlásky vhodnými k česání potěší všechny malé slečny. Na sobě má oblečené šaty s hvězdičkami sladěné s čepičkou, kabátkem, punčochami a ponožkami.


Llorens Irina Llorona 42260
1 399 Kč

1 142 Kč

Irina Llorona je mluvící panenka s měkkým látkovým tělem s hustými vlásky v culíčcích. Po vytažení dudlíku z úst začne panenka říkat „mama", „papa" a vydávat reálný zvuk plačícího dítěte.


Llorens Isabela Llorona 33290
999 Kč

894 Kč

Isabela Llorona je mluvící panenka s měkkým látkovým tělem s hustými vlásky učesanými do culíčků. Po vytažení dudlíku z úst začne panenka říkat „mama", „papa" a vydávat reálný zvuk plačícího dítěte.


Llorens Lucia Llorona 38552
1 299 Kč

1 099 Kč

Lucia Llorona je mluvící panenka s měkkým látkovým tělem s hustými vlásky. Po vytažení dudlíku z úst začne panenka říkat „mama", „papa" a vydávat reálný zvuk plačícího dítěte.


Llorens Lydia Llorona 38548
1 299 Kč

1 098 Kč

Lydia Llorona je mluvící panenka s měkkým látkovým tělem s hustými vlásky. Po vytažení dudlíku z úst začne panenka říkat „mama", „papa" a vydávat reálný zvuk plačícího dítěte.


Llorens Martina 54020
1 399 Kč

1 123 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Martina je velmi detailně zpracovaná panenka s krásnými hustými vlásky . Na sobě má květinové šatečky sladěné s kabátkem, punčochami, botičkami, čepičkou a kabelkou.


Llorens Martina 54021
1 399 Kč

1 123 Kč

Martina je velmi detailně zpracovaná panenka s krásnými hustými vlásky . Na sobě má puntíkaté šatečky sladěné s vestičkou, punčochami, botičkami, čepičkou a kabelkou.


Llorens Martina 54022
1 599 Kč

1 399 Kč

Panenka Martina s krásnými hustými vlásky vhodnými k česání potěší všechny malé slečny. Na sobě má oblečené šaty s květinami sladěné s čepičkou, vestičkou, punčochami a ponožkami.


Llorens Nicole Llorona 42640
1 399 Kč
1 336 Kč

Nicole Llorona je mluvící panenka- černoška s měkkým látkovým tělem v pleteném oblečku s dudlíkem. Po vytažení dudlíku z úst začne panenka říkat „mama", „papa" a vydávat reálný zvuk plačícího dítěte.


Llorens Sophia 54206
2 499 Kč

1 999 Kč

Sophia je velmi detailně zpracovaná kloubová panenka s krásnými dlouhými vlásky . Na sobě má šedý svetřík s mašličkou, sukýnku a vysoké botky s bambulemi.


Llorens Valeria Ballet 28010
799 Kč

647 Kč

Valeria Ballet je velmi detailně zpracovaná panenka- baletka s krásnými hustými vlásky sčesanými do drdolu. Na sobě má růžový baletní úbor zdobený květinami.


Llorens Valeria Europea
999 Kč

711 Kč

Panenka Valeria Europea s krásnými hustými vlásky učesanými do drdolu potěší všechny malé slečny. Na sobě má oblečené pletené šatečky sladěné s čepičkou, kabátkem a ponožkami.


Llorens Zareb Lloron 42639
1 399 Kč

976 Kč

Zareb Lloron je mluvící panenka- černoušek s měkkým látkovým tělem v pleteném oblečku s čepičkou a dudlíkem. Po vytažení dudlíku z úst začne panenka říkat „mama", „papa" a vydávat reálný zvuk plačícího dítěte.


MaDe Panenka Adélka, 40 cm, 50 funkcí
1 315 Kč

1 059 Kč

Krásná panenka Adélka umí říct 50 českých vět a zazpívá vám jednu českou písničku. Výška panenky je 40 cm. Vhodná pro děti od 3 let.


MaDe Panenka Adélka, 50 vět, cestovatelka-64%
1 399 Kč

499 Kč

Výprodej

Překrásná panenka Adélka, je cestovatelka, která po stisknutím bříška, nebo jiných senzorových tlačítek dokáže říct 50 vět. Součástí panenky je příslušenství pro cestovatelku, včetně krásných šatiček. Panenka je 38 cm vysoká. Vhodná pro holčičky od 3 let.


MaDe Panenka Adélka, 50 vět, princezna-64%
1 399 Kč

499 Kč

Výprodej

Překrásná panenka Adélka, je princezna, která po stisknutím bříška, nebo jiných senzorových tlačítek dokáže říct 50 vět. Součástí panenky je příslušenství pro princeznu včetně krásných šatiček. Panenka je 38 cm vysoká. Vhodná pro holčičky od 3 let.


MaDe Panenka Adélka, 50 vět, žokejka-50%
1 399 Kč

699 Kč

Výprodej

Překrásná panenka Adélka, je žokejka, která po stisknutím bříška, nebo jiných senzorových tlačítek dokáže říct 50 vět. Součástí panenky je příslušenství pro žokejku. Panenka je 38 cm vysoká. Vhodná pro holčičky od 3 let.


MaDe Panenka Adélka s pohádkou 40cm
1 299 Kč

1 159 Kč

Nádherná panenka Adélka, vypráví pohádku o Locice. Adélka má připínací prameny vlasů, které ve tmě svítí, stejně jako její kabelka. Panenka je 40 cm vysoká. Vhodná pro holčičky od 3 let.


MaDe Panenka Růženka s funkcí karaoke, 35cm
575 Kč

488 Kč

Panenka Růženka s karaoke mikrofonem, vám pomůže stát se hvězdnou zpěvačkou. Hrajte si s Růženkou jako s panenkou, nebo využijte jejího karaoke mikrofonu a bude vám hrát hudbu ke zpěvu.


Nines 30840 Tai panenka 45 cm zrzka
1 099 Kč

Krásná panenka holčička. Má měkké tělíčko, zrzavé vlnité dlouhé česací vlásky s mašlí. Dokonale propracované ručičky, nožičky a jemnou roztomilou tvářičku. Na sobě má modré šatičky s volánkem ozdobené mašličkami.


Nines 30882 Tina Verano 45cm Blond
1 229 Kč

1 065 Kč

Krásná mrkací panenka- holčička jako živá. Má měkké tělíčko a dlouhé blond česací vlásky, ve kterých má mašli. Umí i plakat a říká mama a tata.