BABY born Starší sestřička Soft Touch, blondýnka, 43 cm-25%
1 749 Kč 1 299 Kč

Akce

„BABY born, to je moje třpytivé tričko!“ Vypadá to, že sesterská láska sahá jen tak daleko, dokud nedojde na třpytivé oblečení. Ve skutečnosti se ale sestřičky dělí o všechno. Starší sestřička BABY born je sice o trochu starší než miminko BABY born, mají ale stejnou velikost, takže si oblečky i doplňky mohou jednoduše půjčovat.

BABY born Starší sestřička Soft Touch "Jednorožec", 43 cm-23%
1 899 Kč 1 449 Kč

Akce

Jednorožci jsou prostě jedineční, stejně jako sestřičky. Jednorožčí Starší sestřička BABY born je okouzlující malá panenka. V tylové sukýnce v duhových barvách a ve třpytivém topu vypadá jako opravdová pohádková víla. Z dlouhých blonďatých vlásků se dají tvořit různé účesy. Stačí použít kartáč, dvě spirálovité gumičky a čtyři sponky. Čelenka s květinovými ozdobami účes ještě podtrhne.

BABY born Starší sestřička Soft Touch blondýnka, 43 cm
1 749 Kč 1 499 Kč

„BABY born, to je moje třpytivé tričko!“ Sesterská láska sahá jen tak daleko, dokud nedojde na třpytivé oblečení. Ve skutečnosti se ale sestřičky dělí o všechno. Holčička s dlouhými blond vlásky nosí tričko s kapucí a našitou blyštivou sukýnkou. Na nožkách má jednoduché legíny s džínovým vzhledem. Celý model skvěle doplňují růžové tenisky.

Baby Annabell Sophia, 43 cm-24%

Baby Annabell Sophia, 43 cm

Hodnocení: 3,5
1 119 Kč 849 Kč

Akce

„Podívej, vážka! A leknín! Jé, žabička!“ Sophia moc ráda pozoruje všechno, co žije a roste v zahradním jezírku. Samým údivem má pootevřená ústa a modrá očička jí září nadšením. Oblíbeným jezírkem a krásnými lekníny má potištěny dokonce i šatičky.

Teddies Panenka Sofinka s pejskem chodící a mluvící 42cm-15%
759 Kč 639 Kč

Akce

Panenka Sofinka má na vodítku svého pejska na kolečkách. Po stisknutí tlačítka na bříšku začne sama chodit a povídat: "Ahoj, já jsem Sofinka a mám ráda svého pejska. Pomůžeš mi vymyslet jeho jméno? Budeme si spolu hrát? Dej mi vodítko do ruky a půjdeme se projít. Mám tě ráda….

Zapf Creation Sally, 63 cm-21%

Zapf Creation Sally, 63 cm

Hodnocení: 4,6
1 149 Kč 899 Kč

Akce

Panenka Sally je skvělou kamarádkou na hraní, mazlení a sdílení tajemství. Panenka má ráda ležérní styl a díky své velikosti si může zkoušet i opravdové dětské oblečení. Její nejoblíbenější tričko má dlouhé rukávy a potisk barevného jednorožce a duhy. Tričko ladí s růžovými balerínami a kalhotami s veselým potiskem. Dlouhé blonďaté vlásky jsou skvělé pro vymýšlení nových účesů.

Baby Annabell Little Sophia, 36 cm-20%
779 Kč 619 Kč

Akce

„Taková malá holčička s tak krásnými vlásky…“ dost na to, aby na panenku Baby Annabell Little žárlily dokonce i ovečky s mazlivými nadýchanými vlnkami na hlavičce. Blonďaté vlásky malé Sophie můžou být česány znovu a znovu.

BABY born Starší bratříček Soft Touch, 43 cm
1 749 Kč 1 499 Kč

Akce

To je ale rošťák! Starší bratříček BABY born už zase své sestřičce vzal kartáč na vlasy. A to má na své rozcuchané vlásky vlastní hřeben. Kdo by ale odolal jeho uličnickému výrazu a nezbednému pohledu? Starší bratříček má tělíčko z příjemného „Soft Touch“ materiálu a je pořád v pohybu.

Teddies Panenka Barunka chodící a zpívající 42cm
689 Kč 599 Kč

Akce

Chodící a mluvící panenka Barunka má krásné dlouhé vlásky, které holčičky mohou česat a vyrábět nejrůznější veselé účesy. Po stisknutí tlačítka na bříšku začne panenka chodit a zpívat: "Ahoj, já jsem Barunka. Zazpíváme si spolu?…Šla Nanynka do zelí…, Pod naším okýnkem… a Červený šátečku.

Disney Frozen 2 Zpívající Elsa
689 Kč 559 Kč

Tato zpívající panenka vás okamžitě vtáhne do děje pohádky díky přezpívání známé a oblíbené písničky z druhého pokračování Frozen 2. Panenka je oblečená v šatech inspirovaných pohádkou.

Disney Frozen 2 Výpravná Elsa-20%
689 Kč 549 Kč

Akce

Krásná panenka Elsa ze série Singing Doll vás okamžitě vtáhne do děje filmu Ledové království 2! po stisknutí tlačítka na korzetu panenka zazpívá úryvek z originálu písně a ozdoba na korzetu se rozsvítí. Elsa je oblečena ve svých kompletních elegantních šatech inspirovaných filmem Frozen 2.

Disney Frozen 2 Zpívající Anna
689 Kč 559 Kč

Tato zpívající panenka vás okamžitě vtáhne do děje pohádky díky přezpívání známé a oblíbené písničky z druhého pokračování Frozen 2. Panenka je oblečená v šatech inspirovaných pohádkou.

BABY born Starší sestřička Soft Touch, brunetka, 43 cm
1 749 Kč 1 499 Kč

Akce

Starší sestřička BABY born brunetka má ze všeho na světě nejradši své sourozence. Proto nosí tričko s velikým nápisem LOVE a kalhoty s džínovým vzorem a potiskem barevných srdíček. A protože miminko BABY born a její Starší sestřička mají stejnou velikost, mohou si jednoduše půjčovat oblečení a doplňky. I když výjimkou by mohly být právě tyto oblíbené legíny.

TM Toys Kindi Kids panenka Marsha Mello-23%
1 299 Kč 999 Kč

Akce

Marsha Mello je úžasná panenka s pastelovými kadeřemi a duhovými prameny na vlasech, ve kterých má roztomilé gumičky s marshmallow. Její třpytivé velké oči tě zaujmou na první pohled. Miluje všechno sladké! Když přiblížíš marshmallow k pusince panenky, kousne si. Zatímco při stisknutí koktejlu, se přesune obsah do brčka.

ADC Blackfire Ledové království - Zpívající Elsa karaoke NEW
2 399 Kč 1 999 Kč

Zazpívej si a zahraj s princeznou Elsou na pohádku Ledové království. Panenka má krásné a zdobené šaty, které dokonce i svítí. A pozor, součástí balení je i mikrofon. Když mikrofon přiložíš k Else, tak princezna začne zpívat a když začneš do mikrofonu zpívat ty, tak princezna zpívat přestane a hraje jen melodii z filmu, abys mohla zpívat sama jen s hudbou.

Disney Frozen 2 Výpravná Anna-20%
689 Kč 549 Kč

Akce

Krásná panenka Anna ze série Singing Doll vás okamžitě vtáhne do děje filmu Ledové království 2! po stisknutí tlačítka na korzetu panenka zazpívá úryvek z originálu písně a ozdoba na korzetu se rozsvítí. Anna je oblečena ve svých kompletních elegantních šatech inspirovaných filmem Frozen 2.

ADC Blackfire Frozen 2: Zpívající Elsa
2 099 Kč 1 569 Kč

Zpívající princezna Elsa z filmu Ledové království 2! Panenka je oblečena v krásných svíticích šatech, které na ni můžete vidět přímo ve filmu Frozen 2! Elsa navíc zpívá krásnou píseň Into The Unknow, která zazní ve filmu!

Baby Annabell Sophia s vlásky-30%
1 099 Kč 759 Kč

Akce

Sestřička panenky Baby Annabell se jmenuje Sophia a je to usměvavá a přátelská panenka s překrásnými blonďatými vlásky, která má vždy dobrou náladu. Sophie miluje česaní, a vždy když ji její malá maminka češe nebo jí zaplétá copy, je velmi trpělivá.

TM Toys Kindi Kids panenka Rainbow Kate-23%
1 299 Kč 999 Kč

Akce

Rainbow Kate je úžasná panenka s duhovými a fialovými vlasy, ve kterých má ladící duhovou gumičku. Její třpytivé velké oči tě zaujmou na první pohled. Miluje všechno sladké! Vezmi chutný cupcake, vyjmi ho z obalu a sleduj, jak se točí. Zatřep třpytivou ledovou tříští a sleduj, co se stane.

Llorens Sirham Lloron 38615
1 299 Kč 1 069 Kč

Mluvící panenka – chlapeček má měkké látkové tělo. Po vytažení dudlíku z úst začne panenka říkat „mama“, „papa“ a vydávat reálný zvuk plačícího miminka. Panenku lze utišit dudlíkem.

ADC Blackfire Frozen 2: panenka Anna-23%
1 299 Kč 989 Kč

Akce

Pohádkové dobrodružství Frozen je tu se svým pokračováním! Princezna Anna z filmu Ledové království 2 okouzlí každou fanynku! Panenka je oblečena v krásných šatech, které na ni můžeš vidět přímo ve filmu. Připoj se ke svým milovaným kamarádům, Anně, Else, Kristoffovi, Olafovi a Svenovi i ty!

Simba Máša a medvěd - Panenka Máša na tříkolce
299 Kč

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou na tříkolce užije spoustu zábavy a dobrodružství.

Zapf Creation Panenky LIL' SNAPS (2.série), 15 druhů
269 Kč 229 Kč

LIL‘ SNAPS jsou balíčky s překvapením, které hravě kombinují panenky a šperky. Povyměňuj panenkám hlavu, trup a nohy a vytvoř tak úplně novou postavičku. Hlavička s vlásky ozdobenými kytičkovou čelenkou, tělo s upířím pláštíkem a k tomu třpytivá sukýnka. A nebo zkus jinou variantu. Zacvakni jednotlivé části panenky do sebe a ukaž tak, jakou máš právě náladu! Jednotlivou barevnou variantu ani panenku nelze zvolit. Zasíláme dle skladových zásob.

Addo Panenka Mia

Addo Panenka Mia

Hodnocení: 5
899 Kč 729 Kč

Seznam se s Miou a staňte se nejlepšími kamarádkami. Mia ráda tancuje, píše písničky a zpívá. S kamarády chodí skákat na trampolíny, kde zažijí spoustu zábavy. Mia se ráda obléká dle posledních trendů. Pomůžeš jí vyzkoušet nové oblečení? Nezapomeň přidat roztomilé doplňky.

TM Toys Kindi Kids panenka Peppa Mint-23%
1 299 Kč 999 Kč

Akce

Peppa-Mint je úžasná panenka s moderní azurovou barvou vlasů, ve kterých má ještě zmrzlinovou čelenku. Její třpytivé velké oči tě zaujmou na první pohled. Moc ráda jí svou kouzelnou lžičkou osvěžující zmrzlinový pohár. Když se lžíce dotkne zmrzliny, zvolí si panenka chuť, kterou chce ochutnat.

Our Generation Panenka Violet Anna
1 199 Kč 949 Kč

Panenka Violet Anna z řady Our Generation je vášnivá baletka.Panenka v klasickém černém trikotu a nádherně růžové tylové sukénce ti umožní prožít baletní sen, prožij ho se svými kamarádkami!

Nines 38001 Panenka Claudia s vlásky mrkací 55 cm se zvuky
1 899 Kč 1 769 Kč

Novinka

Panenka Claudia s měkkým tělem a s vlásky po celé hlavičce, které se dají česat, udělá radost každé malé mamince. Panenka má mrkací oči, které lemují řasy a vypadá jako opravdová. Umí plakat a dokonce volá pápa a máma, když potřebuje ukonejšit. Stačí do její pusinky pak vložit dudlík a přestane plakat.

Hasbro BA Tmavovlasá plačící panenka
562 Kč 439 Kč

Miminko potřebuje trochu láskyplné péče, aby se cítilo lépe. Pokud miminko uložíte ke spánku, pravidelně oddechuje a vydává zvuky. Když jej vezmou do rukou, probudí se a vydává rozrušené zvuky. Uh, lepší dát dudlíček. Poslouchejte její sladké uklidňující sání. Vydává dokonce bláznivý zvuk, když si s ním hrajete.

Llorens Olga
3 000 Kč 2 069 Kč

Kloubová panenka Olga je malá baletka, kterou si zamilují všechny holčičky. Panenka má dlouhé vlásky, se kterými jdou dělat různé účesy. Má na sobě skvostný baletní úbor. Olga je vysoká 42 cm. Super dárek pro 3leté holčičky.

ADC Blackfire Frozen 2: panenka Elsa-23%
1 299 Kč 989 Kč

Akce

Pohádkové dobrodružství Frozen je tu se svým pokračováním! Princezna Elsa z filmu Ledové království 2 okouzlí každou fanynku! Panenka je oblečena v krásných šatech, které na ni můžeš vidět přímo ve filmu. Připoj se ke svým milovaným kamarádům, Anně, Else, Kristoffovi, Olafovi a Svenovi i ty!

Our Generation Panenka Lilly Anna
1 759 Kč 1 289 Kč

Panenka Lilly Anna z řady Our Generation je velká fanynka všeho, co je spojeno s jízdou na koni. Součástí sady jsou dva různé outfity, stánek s limonádou i jezdecké propriety. Vytvoř si vlastní jezdecké dobrodružství, nebo běž s Lilly Annou na večírek!

Hasbro BA Blond plačící panenka
562 Kč 369 Kč

Miminko potřebuje trochu láskyplné péče, aby se cítilo lépe. Pokud miminko uložíte ke spánku, pravidelně oddechuje a vydává zvuky. Když jej vezmou do rukou, probudí se a vydává rozrušené zvuky. Uh, lepší dát dudlíček. Poslouchejte její sladké uklidňující sání. Vydává dokonce bláznivý zvuk, když si s ním hrajete.

ADC Blackfire Frozen 2: Anna a Kristoff velký set
2 699 Kč 2 199 Kč

Pohádkové dobrodružství Frozen je tu se svým pokračováním! Princezna Anna a Kristoff z filmu Ledové království 2 okouzlí každou fanynku! Oba jsou oblečeni v krásných šatech, které na nich můžeš vidět přímo ve filmu. Připoj se ke svým milovaným kamarádům, Anně, Else, Kristoffovi, Olafovi a Svenovi i ty!

Antonio Juan 1340 Dato realistická panenka
1 399 Kč 1 249 Kč

Akce

Plačící, ručně vyrobená realistická španělská panenka, reagující na magnetický dudlík. Po vytažení dudlíku z úst vydává reálný zvuk plačícího dítěte, který lze utišit opět dudlíkem. Panenka má měkké látkové tělo, hlava a končetiny jsou vyrobené z kvalitního měkčeného vinylu.

Zapf Creation Přívěsky LIL' SNAPS (2.série), 15 druhů
149 Kč 109 Kč

LIL‘ SNAPS jsou balíčky s překvapením, které hravě kombinují panenky a šperky. Jednorožec na penále, labuť na klíčence, lední medvěd na pásku nebo srdíčko na náramku. Nacvakávej přívěsky přesně podle toho, jakou máš právě náladu! Jednotlivou barevnou variantu ani panenku nelze zvolit. Zasíláme dle skladových zásob.

Hasbro Baby Alive Tmavovlasá mořská panna
689 Kč 449 Kč

Nová panenka jako mořská panna se ráda cáká a užívá si plno legrace ve vodě. Pouhým švihem se její sukýnka změní v ocas, který mají mořské panny a to dokonce se třpytivým a oslnivým ocasem. Teď je vaše panenka připravená na cákání a celodenní vodní hrátky ve stylovém oblečku. Jakmile je z vody venku, pije z lahve a čůrá do plínky.

Antonio Juan 1787 Luni spící realistická panenka
1 249 Kč 1 199 Kč

Novinka

Spící ručně vyrobená realistická španělská panenka – miminko, se speciální pohybovou funkcí. Díky vnitřní opoře kostry těla, může dělat neobvyklé pohyby končetin, jako překřížit nožičky vleže, dát k sobě dlaně nebo zaujímat různé miminkovské polohy. Miminko má měkké látkové tělo, hlava a končetiny jsou vyrobené z kvalitního měkčeného vinylu.

MaDe Panenka Adélka, zpívá 3 písničky
999 Kč 659 Kč

Panenka Adélka zazpívá ráda každému a tím jej rozveselí. Panenka umí tři hezké české písničky – Já mám koně, vraný koně, Holka modrooká, Prší, prší, jen se leje. Je jako opravdová. Když zpívá pohybuje ústy.

ADC Blackfire Frozen 2: Sada panenka Anna a kamarádi
2 699 Kč 2 089 Kč

Pohádkové dobrodružství Frozen je tu se svým pokračováním! Princezna Anna a její kamarádi z filmu Ledové království 2 okouzlí každou fanynku! V tomto pohádkovém setu najdeš panenku Annu oblečenou v krásných šatech, věrného kamaráda Svena a roztomilého Olafa! Posaď Annu na Svena a vydejte se společně vstříc novému dobrodružství!

Simba Máša a medvěd - Panenka Máša zimní 23 cm
499 Kč 379 Kč

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou užije spoustu zábavy a dobrodružství.

Hasbro Baby Alive Tmavovlasá panenka s mixérem-50%
1 010 Kč 499 Kč

Akce

Tmavovlasá panenka s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob jak se starat o svou panenku. Panenka pije vodu a jí speciálně pro ni připravené jídlo. Díky mixéru je možné namíchat panence kašičku. Pak stačí po lžičkách nakrmit. Když se panenka pokaká, je čas vyměnit plínku.

Nines 33042 Panenka Mia 30 cm růžová
1 599 Kč 1 329 Kč

Novinka

Panenka Mia má vinylové tělíčko a dlouhé česací vlásky po celé hlavičce. Na sobě má roztomilé šatičky s kytičkami, kolem krku nosí šálu, a aby jí doopravdy nebyla zima, tak na hlavě má krásnou růžovou čepičku. Pod šaty má kalhotky a nohy ji chrání podkolenky, které jí ladí s teniskami.

Nines 31410 Celia baby edition 45 cm kloubová
1 289 Kč

Panenka s měkkým tělem, krátkými vlásky a je kloubová. Na sobě má body reálné velikosti živého novorozeněte. Součástí balení je bryndáček a dudlík se sponou na přichycení. Na nohou má ponožky a hlavu chrání růžová čepička.

TM Toys Kindi Kids panenka Donatina-23%
1 299 Kč 999 Kč

Akce

Donatina je úžasná panenka se sladkými růžovými vlasy, ve kterých má velkou mašli. Její třpytivé velké oči tě zaujmou na první pohled. Moc ráda jí každé ráno svou kouzelnou lžičkou z veselé misky chutné cereálie. Přibliž lžičku s cereáliemi ke rtům panenky a uvidíš, jak mizí! Krásný den tak může hned začít!

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Klasické panenky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Klasické panenky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Klasické panenky akce.