-23%
Lorelli Odrážedlo SPIDER WHITE

Lorelli Odrážedlo SPIDER

2 079 Kč
1 599 Kč

Moderní odrážedlo SPIDER od značky Lorelli pro děti od 2 do 4 let, které pomůže trénovat rovnováhu. Ideální pro přípravu dítěte na jízdní kolo. S nastavitelnými řídítky i sedlem. Nízká hmotnost usnadňuje manipulaci s odrážedlem.

Partner: DAS Handel
-15%
Master dětské odrážedlo Porsh - bílé

Master dětské odrážedlo Porsh - bílé

1 990 Kč
1 690 Kč
Akce

Dětské odrážedlo – kolo MASTER Porsh je odlehčené tréninkové odrážedlo pro děti od 3–5 let pro přípravu udržení stability a rovnováhy jízdy na kole. Kvalitní hliníkové odrážedlo s neotřelým designem potěší každého začínajícího cyklistu.

NILS Fun dětské odrážedlo RB202

NILS Fun dětské odrážedlo RB202

1 579 Kč

Dětské odrážedlo NILS Fun RB202 je ideální nástroj pro Vašeho juniora. Jízda na odrážedle rozvíjí motorické schopnosti, smyl pro rovnováhu a je ideálním stupněm před tréninkem jízdy na klasickém kole. S odrážedlem si dítě navíc užije spoustu legrace.

-23%
Lionelo Odrážedlo Arie Indygo
4x

Lionelo Odrážedlo Arie

1 699 Kč
1 299 Kč

Krásné odrážedlo s taškou na hračky, které potěší každé dítě. S tímto odrážedlem bude každá projížďka radost. Součástí je taška na hračky a nosný popruh.

Od prodejce MALL
-32%
Spokey Hasbro ELFIC odrážedlo My Little Pony modrá
11x

Spokey Hasbro ELFIC odrážedlo My Little Pony

1 065 Kč
719 Kč

Dětská odrážedla dobývají srdce těch nejmladších již několik let. Je to skvělé řešení, jak povzbudit malé děti ke sportu a učinit je šťastnými. Odrážedla jsou skvělé pro děti, které ještě nezvládnou jízdu na klasickém kole. Díky jedinečné grafice My Little Pony si vaše děti model ELFIC zamilují!

Od prodejce MALL
Master dětské odrážedlo Poke - červené
3x

Master dětské odrážedlo Poke - červené

1 149 Kč
999 Kč
Akce

Dětské odrážedlo – kolo MASTER Poke je odlehčené tréninkové odrážedlo pro děti od 3–5 let pro přípravu udržení stability a rovnováhy jízdy na kole. Otočením rámu lze snížit / zvýšit úroveň sedátka nad zemí podle výšky dítěte.