10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Autíčka jsou jednou z nejoblíbenějších hraček. Mezi modely autíček naleznete kovová autíčka, autíčka dřevěná i autíčka na dálkové ovládání. Nechybí auta Tatra, sanitky, policejní a hasičské vozy.

Zobrazit více

Typy dětských autíček

  • Autíčka bez pohonu – autíčko má pouze otočná kolečka, někdy je možné zatáčet
  • Pohon na gumičku – pohybují se po natažení a puštění gumičky
  • Autíčka na setrvačník – autíčko se natáhne a následně se pohybuje samostatně
  • Pohon na klíček (perkový pohon) – natahuje se s pomocí klíčku a poté se pohybuje samostatně, ujede delší vzdálenost než autíčko na setrvačník
  • Auta na baterie – napájeny bateriemi, s ovladačem na voze
  • Autíčka na ovládání – propracované modely s dálkovým ovladačem tzv. RC modely
  • Elektrická autíčka – s akumulátorem, dítě v motorovém vozítku sedí a samostatně vůz řídí

Sběratelské modely autíček a angličáky

Jsou určené dětem od 6 let, ale i dospělým fanouškům. Věrné kopie originálních předloh luxusních vozů jako například Porsche, Ferrari, Maserati, Lamborghini. Zpravidla mají otevírací dveře, kapotu i kufr. Nehodí se příliš na hraní, jsou určeny hlavně na výstavky.

Závodní auta

Auta určena na závodní dráhy, autodráhy a postavené tratě. K zakoupení jsou jednotlivě nebo v sadách.

Dětská garáž na autíčka a sady autíček

V sadách autíček naleznete modely stejné řady v počtu kusů 3 či 5, ale i 50 kusů. Nechybí legendární provedení autíček angličák. K některým setům se vám budou hodit garáže.

TIP!

Garáže pro dětská autíčka nemusí být jen plastové. Podívejte se na dřevěné garáže.

Modely autobusů, tramvají

Větší modely aut, které jsou vhodné i pro mladší děti. Patří mezi ně populární autobus, tramvaj, ale i popelářský vůz, rolba a sypač. Vozy mají odnímatelné a otevírací součásti. Velké modely je možné použít i jako odrážedla.

Autíčka Tatra

Mezi nejpopulárnější modely patří auta stavební techniky v popředí s legendárními velkými modely Tatra. Najdete zde nákladní auta, kamiony, bagr, cisternu, jeřáb i míchačku. Velké zpracování aut Tatra s odnímatelnými součástmi se zalíbí i malým dětem.

Hasičáky, policejní auta a sanitky

Modely vozů hasičských, policejních i sanitky. Vozy jsou doplněny o autentické zvuky i světelné efekty.

Kombajny a traktory

Vozy zemědělské techniky jsou většími modely. Najdete zde kombajn, traktor, nakladač, ale i ostatní vozy používané v zemědělství. Modely mají pohyblivé a odnímatelné součásti.

Modely tanků a vojenské techniky

Mezi vozy vojenské techniky naleznete tanky, pancéřová vozidla, bojová vozidla pěchoty i Pandury.

TIP!

S modely autíček vidíme spíše kluky. To však neplatí u modelů vláčků. Vláčkodráhy jsou populární i u holčiček.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LENA Mercedes požární auto 70 cm Hot Wheels Monster trucks závod z kopce 2v1
LENA Mercedes požární auto 70 cm

Velké plastové hasičské auto Lena z velmi odolného kvalitního plastu. Po ručním napumpování je možné i stříkat vodu z nádrže a uhasit tím oheň vzdálený až 8 metrů.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Výprodej
Hot Wheels Monster trucks závod z kopce 2v1 Hot Wheels Monster trucks závod z kopce 2v1
Hot Wheels Monster trucks závod z kopce 2v1

Rozdrť své soupeře s autentickými velkými trucky z kolekce Monster trucky od Hot Wheels®! V závodě tě čeká nebezpečný kopec, jak se s ním popereš?

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Výprodej
Dino Tatra Auto 148, 73cm červená Hot Wheels Monster trucks závod z kopce 2v1
Dino Tatra Auto 148, 73cm červená

Legendární plastový náklaďák, který už po několik desetiletí milují nejen děti, ale i jejich rodiče. Bytelná hračka je sice určená původně na písek, ale jezdit s ní můžete úplně kdekoli. Nový model má navíc praktické madlo nad kabinou.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase

Připojte se k Chaseovi a jeho záchranářskému vozidlu z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu pro vzrušující dobrodružství na záchranných misích jako z velkého plátna! Tento model auta Tlapkové patroly má superelegantní design a může se úžasně proměnit.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Abrex Jawa 50 Pionýr typ 21 (1967) 1:18 - Žlutohnědá Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase
Abrex Jawa 50 Pionýr typ 21 (1967) 1:18 - Žlutohnědá

Motocykl Jawa 50 typ 21, který se vyráběl od roku 1967 do roku 1977, je odlehčeným provedením modelu Jawa 50 typu 20. Poptávka po „jednadvacítce“ byla obrovská, ale objem výroby byl bohužel menší než u typu 20 a převážná většina vyrobených kusů byla nakonec vyvezena do zahraničí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Vtech Tut Tut Autíčko Otík - Klaudie Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase
Vtech Tut Tut Autíčko Otík - Klaudie

Tut Tut Autíčko Otík je zbrusu nová série Tut Tut autíček, tentokrát přímo z populárního kresleného seriálu pro děti, filmového kanálu Netflix! Tyhle Tut Tut autíčka nejenže vypadají stejně jako v seriálu, ony také mluví jako v seriálu, používají stejné fráze i oblíbené seriálové hlášky!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder Farmer - transportní přívěs pro přepravu 8 balíků slámy 1:16 Bruder Farmer - transportní přívěs pro přepravu 8 balíků slámy 1:16
Bruder Farmer - transportní přívěs pro přepravu 8 balíků slámy 1:16

Farmer – transportní přívěs pro přepravu 8 balíků slámy 1:16. Tento přívěs je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu. Přední i zadní sloupky se dají snadno sklopit, popř. demontovat. Vůz je velmi prostorný a lze na něj naložit až 8 kulatých balíků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Maisto 2020 Mustang Shelby GT500 - bílá Bruder Farmer - transportní přívěs pro přepravu 8 balíků slámy 1:16
Maisto 2020 Mustang Shelby GT500 - bílá

Kovový model vozu Mustang Shelby GT500 ve verzi pro rok 2020. Model v měřítku 1:18 má velmi dokonalé, detailní provedení jednotlivých částí a kvalitní barevné provedení. Auto má otevíratelné dveře, přední a zadní kapotu. Délka modelu cca 26 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bruder 63000 čtyřkolka s řidičem Bruder Farmer - transportní přívěs pro přepravu 8 balíků slámy 1:16
Bruder 63000 čtyřkolka s řidičem

Nepřístupný terén není žádný problém s touto čtyřkolkou! Díky odpruženým nápravám si poradíte s jakoukoli nerovností. Čtyřkolka i figurka jsou velice věrohodné a model je propracovaný do posledního detailu. Čtyřkolka má funkční prvky, jako je například odnímatelný zadní nosič.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Výprodej
Androni Nákladní auto Matteuz - 35 cm Abrex Tatra 603 (1969) 1:43 - Veřejná Bezpečnost
Androni Nákladní auto Matteuz - 35 cm

Krasně barevné plastové nákladní auto s pohyblivou korbou z řady Matteuz. Ideální hračka pro malého stavitele. Vyrobeno z kvalitních plastů. Potěší jako dárek k narozeninám, k svátku i k Vánocům.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Abrex Tatra 603 (1969) 1:43 - Veřejná Bezpečnost Abrex Tatra 603 (1969) 1:43 - Veřejná Bezpečnost
Abrex Tatra 603 (1969) 1:43 - Veřejná Bezpečnost

Legendární Tatra 603 byla limuzína s proudnicovou karosérií, disponující ladnými aerodynamickými tvary, která zaujala pozici modelu Tatra 600. Výroba „šestsetrojky“ probíhala v Kopřivnici mezi lety 1955 až 1975 a vyrobeno bylo úctyhodných 20 422 kusů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dino Tatra 148 míchačka oranžová 30cm Abrex Tatra 603 (1969) 1:43 - Veřejná Bezpečnost
Dino Tatra 148 míchačka oranžová 30cm

Legendární plastová Tatra 148 známá mezi dětmi i rodiči. Nově v atraktivním 30 centimetrovém provedení Míchačky. Které snadno vezmete na písek, do terénu nebo třeba k vodě. Kvalitní české zpracování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Autíčka

Modely autíček můžeme najít v menším provedení jako angličáky nebo ve velkém provedení jako elektrická autíčka. Mezi nejoblíbenější patří autíčka na dálkové ovládání.

Autíčka modely

Modely autíček můžeme rozdělit na ty určené k běžné hře menších i starších dětí a na skutečné sběratelské skvosty. Ty naleznete spíše vystavené v domácí vitríně.

Kovová autíčka

Kovová autíčka jsou vyrobena z potištěného plechu. Mezi nimi jsou větší modely i oblíbené angličáky.

Autíčka na ovládání

Autíčka na ovládání mohou mít integrovaný ovladač přímo na modelu, kde přepínáte funkce nebo na dálkový ovladač jako mají RC modely.

Elektrická autíčka

Elektrická autíčka jsou motorovými vozítky Jsou určeny pro jedno, dvě i více sedících dětí. Dítě auto samostatně řídí i ovládá. Nechybí volant, pedály, ovládání rychlosti, světla, přehrávání hudby.

Modely aut Abrex

Společnost Abrex se specializuje na modely autíček pro sběratele. Jedná se o licencovaného výrobce modelů Škoda, Praga, Jawa a Tatra. Naleznete u nich tedy moderní i historické modely slavných aut, náklaďáků a motorek a nechybí ani speciální historické policejní vozy a vozy VB.