BABY born Starší sestřička Česací hlava-16%
1 079 Kč 899 Kč

Akce

Květinový styl, barevný make-up a nádherné účesy… Zkuste culík, francouzský zapletený cop nebo záplavu malých copánků. Velmi kvalitní vlásky jsou vhodné pro jakýkoli účes. 4 gumičky, 2 sponky a kartáč jsou skvělými pomocníky pro tvorbu účesů. Růžová čelenka může být součástí účesu, navíc ji lze vyšperkovat květinovými ozdobami.

Mattel Cave Club Panenka Fernessa a Furrah
899 Kč 799 Kč

Akce

Seznam se s Cave Club, první skupinkou přátel, která se kdy potulovala po zemi, a přenes se s nimi do dávné historie. Zažij nová dobrodružství s touto pravěkou panenkou s divokými vlasy a jejím roztomilým dítětem.

Spin Master Hatchimals Létající panenka Pixie - růžová-21%
1 149 Kč 899 Kč

Akce

Představujeme ti novou Hatchimals Pixies Létající panenku. Poprvé máš ty tu moc použít kouzlo, aby Pixie zatančila hvězdný tanec a létala. S tvou kouzelnou silou dokáže opravdu létat nejprve ji, ale musíš vylndat z krystalu. Poté ji jako kouzlem začni ukazovat cestu vzduchem a ovládej ji ve vzduchu pomocí dlaně.

BABY born Starší sestřička Česací hlava s barevnými křídami
1 099 Kč 899 Kč

Česací hlava má v blonďatých vláscích několik barevných pramínků. Malé kadeřnice tak mohou vymýšlet nápadité účesy třeba zapletením barevného pramínku do blonďatých vlásků a vytvořit tak vícebarevný copánek. Čtyři gumičky a dvě sponky vždy udrží nádherné kvalitní vlásky přesně tam, kde mají být.

BABY born Starší sestřička Česací hlava – víla-30%
1 099 Kč 759 Kč

Akce

Díky sytě růžovým pramínkům vlasů můžeš tvořit nádherně barevné culíky a zaplétat působivé copy. Extravagantní účesy pak můžeš ozdobit okouzlujícími motýlky a čelenkou s pastelově barevnými ozdobami.

Simba Česací hlava s přísl.
399 Kč 359 Kč

Každá malá parádnice si zajisté ráda vyzkouší práci kadeřnice a stylistky. Na této modelce si může kdykoli vyzkoušet všechny své kreativní nápady na účesy i make up.

Spin Master Hatchimals Létající panenka Pixie - fialová-21%
1 149 Kč 899 Kč

Akce

Představujeme ti novou Hatchimals Pixies Létající panenku. Poprvé máš ty tu moc použít kouzlo, aby Pixie zatančila hvězdný tanec a létala. S tvou kouzelnou silou dokáže opravdu létat nejprve ji, ale musíš vyndat z krystalu. Poté ji jako kouzlem začni ukazovat cestu vzduchem a ovládej ji ve vzduchu pomocí dlaně.

TM Toys Hairdorables Kouzelné panenky série 2
649 Kč 549 Kč

Unikátní koncept sběratelských panenek s kouzlem „unboxingu“ se nyní rozšiřuje o druhou sérii. V balení najdete panenku a 11 módních doplňků. Vše je ukryto v šuplících či krabičkách, a tvým úkolem je postupně objevit tajemství, co zrovna tvé balení skrývá. Sesbírej všech 26 panenek a objev doplňky, které mění barvu pod vlivem studené vody!

Rainbow High Fashion panenka Violet Willow
999 Kč

Novinka

Fashion panenka v jedné barvě z duhy má nádherné dlouhé česatelné vlásky a dlouhé řasy. Má skvělý styl a miluje svoji barvu. V balení najdeš také extra outfit a spoustu doplňků, které se dají úžasně kombinovat.

L.O.L. Surprise! Párty panenka Deluxe
399 Kč

Novinka

Párty panenka je skvělým dárkem k narozeninám nebo pro jakoukoliv jinou příležitost. Společně s panenkou v dárkovém balení objevíš doplňky a třpytivý outfit a perfektně tak doplníš její unikátní styl. Která panenka se skrývá v tvém dárku?

L.O.L. Surprise! Lils Sourozenci a zvířátka
219 Kč

5 vrstev překvapení s L.O.L. Surprise! Lils! Každá vrstva odhalí nápovědu, zda se uvnitř ukrývá LIL Sestřička, LIL Bratříček nebo LIL Zvířátko. Vykoupej malou panenku v ledové nebo teplé vodě a objev její nové funkce, např. změnu barvy. Posbírej všechny a vystav si je do své sbírky. Bavit tě bude hlavně to, že nikdy nevíš, kterou otevřeš.

Mattel Cave Club Rochelle & T-Rex-23%
1 299 Kč 999 Kč

Akce

Seznam se s Cave Club, první skupinkou přátel, která se kdy potulovala po zemi, a přenes se s nimi do dávné historie. Zažij nová dobrodružství s touto pravěkou postavičkou s divokými vlasy a jejím přátelským dinosaurem.

L.O.L. Surprise! Neonová třpytková panenka
449 Kč

Objev novou Neonovou třpytkovou panenku a spoustu třpytivých doplňků. Každá vrstva může napovědět, jaká panenka se uvnitř skrývá. Panenka může měnit barvu v ledové či teplé vodě nebo překvapit, když dostane napít z lahvičky. Po nasvícení speciálním světlem navíc odhalíš její speciální neonové barvičky!

Disney Svítící Ariel do vody
689 Kč 549 Kč

Novinka

Ariel předvede ohromující světelné představení se svým ocasem, který se rozsvěcí. Vodní komora v jejím ocase obsahuje neónově zbarvené tvary medúz, hvězdic a mušlí obklopených třpytkami. Když panenku nakloníte, uvidíte je, jak se pohybují a blyští. Když stisknete tlačítko na jejím pase, ocas se rozsvítí různými barvami.

Mattel Polly Pocket Pidi Pocketkový baťůžek
1 399 Kč 1 219 Kč

Novinka

Holčičky si ihned zamilují tento pidi pocketkový baťůžek plný parádních překvapení od Polly Pocket™. V baťůžku se ukrývá spousta zábavy na téma zábavního parku a je zároveň jednou z největších pocketek!

Mattel Cave Club Panenka s Dino zvířátkem Roaralai-20%
549 Kč 439 Kč

Akce

Seznam se s Cave Club, první skupinkou přátel, která se kdy potulovala po zemi, a přenes se s nimi do dávné historie. Zažij nová dobrodružství s touto pravěkou panenkou s divokými vlasy a jejím rozkošným a přátelským dinosaurem.

Disney Frozen 2 Panenka Anna
499 Kč 389 Kč

Princezna Anna inspirovaná filmem Frozen 2. Anna má na sobě pohádkou inspirované šaty a boty. Zážitek ze hry ještě umocní detailně zpracovaný obličej a krásné a upravené vlásky.

Disney Frozen 2 Elsa a plavající kamarád
2 499 Kč 2 199 Kč

Akce

Elsa a mystický kůň Nokk tvoří silnou dvojici. Pohádkový set je inspirovaný filmem Ledové království 2. Tento kouzelný hrací set zachycuje zvláštní pouto mezi těmito mocnými postavami. Figurka Nokk má okouzlující vlastnosti.

L.O.L. Surprise! Hairvibes Česatice, série A
529 Kč 459 Kč

Navrhni vlastní účesy pro #HAIRVIBES Česatici! Rozbal více než 15 překvapení včetně 7 kombinovatelných paruk, se kterými vytvoříš nekonečně mnoho účesů. Nejméně 3 paruky mají opravdické česatelné vlásky. Paruky jdou snadno sundat a znovu nasadit, takže můžeš měnit účes svojí panence, jak se ti zlíbí.

L.O.L. Surprise! Kadeřnický salón a Diva
459 Kč 409 Kč

Osvěž svůj L.O.L. Surprise! Dům s novým a ultra módním nábytkem. Každé balení obsahuje jednu panenku a doplňky. Krabička se po rozložení změní na prostor pro hraní.

Disney Frozen 2 Panenka Elsa
499 Kč 429 Kč

Princezna Elsa inspirovaná filmem Frozen 2. Elsa má na sobě pohádkou inspirované šaty a boty. Její vlasy jsou zapletené do nádherného copu. Detailně zpracovaný obličej umocní zážitek při hře.

Mattel Enchantimals Panenka Gillian a žirafa
399 Kč

Panenku Enchantimals™ Gillian spojuje výjimečný vztah s její zvířecí kamarádkou žirafou. Dokonce sdílí i charakteristické rysy! Panenka o velikosti 15 centimetrů je oblečena do pestrobarevného oblečku a bot s květinovými potisky a kožešinovými detaily.

L.O.L. Surprise! Sportovní hvězdy - modré
499 Kč

Novinka

Rozbal 8 překvapení společně se třpytivou L.O.L. panenkou a třpytivými sportovními doplňky. Jakou rozkošnou panenku z modrého baseballového týmu si asi rozbalíš? Nebo se ti povede najít jednu ze vzácných panenek? Dej panence napít nebo ji vykoupej v ledové vodě a čekej, čím tě překvapí.

Rainbow High Fashion panenka Sunny Madison
999 Kč

Novinka

Fashion panenka v jedné barvě z duhy má nádherné dlouhé česatelné vlásky a dlouhé řasy. Má skvělý styl a miluje svoji barvu. V balení najdeš také extra outfit a spoustu doplňků, které se dají úžasně kombinovat.

L.O.L. Surprise! Šatník & Queen Bee
459 Kč 409 Kč

Osvěž svůj L.O.L. Surprise! Dům s novým a ultra módním nábytkem. Každé balení obsahuje jednu panenku a doplňky. Krabička se po rozložení změní na prostor pro hraní.

Simba Panenka Steffi s miminkem
249 Kč 209 Kč

Panenka Steffi je těhotná. Ve svém bříšku nosí miminko, které již brzy přivede na svět. Bříško panenky lze otevřít a malé miminko vyndat. Součástí balení jsou i doplňky pro novorozeně jako je dečka, dudlík, lahvička a další.

L.O.L. Surprise! Konfety dekodér
559 Kč

Novinka

V každém tajemném balení najdeš 15 překvapení! Nejprve ale musíš rozluštit šifry, aby ses k panence a k dalším překvapením dostala. Panenka je totiž ukryta ve speciálním pouzdře, které bez správného uspořádání šifry neotevřeš. Zvládneš ji najít a odhalíš tak, co pouzdro ukrývá?

Klein Česací hlava Emma-25%
999 Kč 749 Kč

Akce

Česací hlava Emma inspirovaná světem princezny Coralie. Hlava se spoustou doplňků potěší všechny holčičky, které si rády hrají na kadeřnice. Panenku mohou učesat a i nalíčit, aby byla krásná.

L.O.L. Surprise! Jarní série - panenka
349 Kč

Co se skrývá ve speciální velikonoční kouli za tajemství? Najdeš v ní exkluzivní Velikonoční panenku! Každá koule obsahuje také 7 překvapení! Pociť jaro a objev, co speciální koule ukrývá.

TM Toys Hairdorables Kouzelné panenky série 3
759 Kč 599 Kč

Unikátní koncept sběratelských panenek s kouzlem „unboxingu“ se nyní rozšiřuje o třetí sérii. V balení najdeš panenku a 11 módních doplňků. Vše je ukryto v šuplících či krabičkách, a tvým úkolem je postupně objevit tajemství, co zrovna tvé balení skrývá. Sesbírej všech 39 panenek!

Mattel Enchantimals Panenka se zvířátkem Tadley Tiger a Kitty
399 Kč

Novinka

Dej své představivosti volný průběh a vydej se do kouzelného světa spolu s touto panenkou a zvířátkem Enchantimals™! Panenky Enchantimals™ jsou roztomilými postavami, které spojuje výjimečný vztah s jejich kamarády zvířátky. Vyber si z několika panenek Enchantimals™ a jejich zvířecích kamarádů třeba právě Tadley Tiger a Kitty.

Mattel Cave Club Panenka s Dino zvířátkem Tella-18%
549 Kč 449 Kč

Akce

Seznam se s Cave Club, první skupinkou přátel, která se kdy potulovala po zemi, a přenes se s nimi do dávné historie. Zažij nová dobrodružství s touto pravěkou panenkou s divokými vlasy a jejím rozkošným a přátelským dinosaurem.

Simba Panenka Evička s obytným vozem
1 099 Kč 789 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Panenka Evička se svým prázdninovým obytným vozem, který lze rozložit a má ložnici, kuchyni, koupelnu, bazén a další příslušenství. Vydej se s touto panenkou na dobrodružnou cestu.

Mattel Cave Club Panenka s Dino zvířátkem Fernessa-20%
549 Kč 439 Kč

Akce

Seznam se s Cave Club, první skupinkou přátel, která se kdy potulovala po zemi, a přenes se s nimi do dávné historie. Zažij nová dobrodružství s touto pravěkou panenkou s divokými vlasy a jejím rozkošným a přátelským dinosaurem.

Spin Master Candylocks Cukrové panenky s vůní
299 Kč 279 Kč

Sběratelské panenky s bohatými vlasy, které vypadají jako opravdová cukrová vata a každá různě voní. Pomocí doplňků můžeš vytvářet mnoho krásných účesů. Ale která se ukrývá v daném balení? Bude to Birthday Kate? Carmella Apple? Cotton Sandy? To už musíš zjistit sama!

Rainbow High Fashion panenka Ruby Anderson
999 Kč

Novinka

Fashion panenka v jedné barvě z duhy má nádherné dlouhé česatelné vlásky a dlouhé řasy. Má skvělý styl a miluje svoji barvu. V balení najdeš také extra outfit a spoustu doplňků, které se dají úžasně kombinovat.

Simba Dvě Evičky s palandou a příslušenstvím
279 Kč 259 Kč

Krásná sada dvou panenek na hraní. Panenky Evičky v pyžamu jsou připraveny jít spinkat do svých paland. Každá panenka má svého mazlíčka na spaní a peřinky. Palanda lze rozložit na dvě postýlky.

L.O.L. Surprise! Cozy Coupe & M.C. Swag
459 Kč 399 Kč

Osvěž svůj L.O.L. Surprise! Dům s novým a ultra módním nábytkem. Každé balení obsahuje jednu panenku a doplňky. Krabička se po rozložení změní na prostor pro hraní.

L.O.L. Surprise! OMG Lights Angles
1 199 Kč

Rozbal Velkou neonovou ségru a 15 překvapení včetně skvělého outfitu a doplňků. Velké neonové ségry milují módu, mají skvělé česatelné vlasky a každá z nich má svůj osobitý styl. Po nasvícení speciálním světlem navíc odhalíš její speciální neonové barvičky! Objev, co tě čeká v tomto balení za překvapení a ponoř se hlouběji do světa panenek L.O.L. Surprise!

Mattel Cave Club Panenka s Dino zvířátkem Slate-18%
549 Kč 449 Kč

Akce

Seznam se s Cave Club, první skupinkou přátel, která se kdy potulovala po zemi, a přenes se s nimi do dávné historie. Zažij nová dobrodružství s touto pravěkou panenkou s divokými vlasy a jejím rozkošným a přátelským dinosaurem.

Disney Frozen Elsa a Anna
969 Kč 849 Kč

Akce

Panenky známe z filmů Frozen a Frozen 2, Elsa a Anna v pohodlném moderním oblečení. Panenky Elsa a Anna mají nazouvací boty a další doplňky inspirované filmem. Děti se budou bavit na večírku s těmito panenkami disneyovských princezen inspirovaných filmem Raubíř Ralf a internet.

Simba Panenka Steffi - Mořská víla, světelný efekt
399 Kč 289 Kč

Krásná a třpytivá mořská víla Steffi připlouvá a již se těší na společné hraní a dobrodružství. Má pohyblivou ploutev a je voděodolná, takže se jedná o ideální společnici na koupání.

Simba Panenka Evička s pejskem a kočičkou
199 Kč 179 Kč

Panenka Evička v krásných šatečkách se dnes chystá strávit den se svými nejlepšími kamarády, pejskem a kočičkou. Má k tomu připravené vše, co pro péči o svá zvířátka potřebuje.

Bayer Design Česací hlava

Bayer Design Česací hlava

Hodnocení: 4,6
999 Kč 949 Kč

Deluxe česací hlava o velikosti 27 cm s velkým množstvím příslušenství je skvělý dárek pro vaši malou kadeřnici. A samozřejmě, aby byl styling perfektní je v balení také make-up.

Spin Master CandyLocks voňavá panenka Mina Colada
439 Kč 369 Kč

Toto dvojbalení obsahuje krásnou exotickou panenku a jejího čtyřnohého kamaráda. Panenka i zvířátko mají dlouhé voňavé vlasy, které vypadají jako opravdová cukrová vata. Pomocí doplňků můžeš vytvářet mnoho krásných účesů. Tyto 2 doplňky lze použít také jako misku pro zvířátko.

Simba Panenka Steffi - Těhotná princezna
359 Kč

Princezna Steffi čeká miminko a bude z ní nádherná maminka. Její miminko je schované u ní v bříšku a až nastane ten pravý čas, je možné jej vyjmout a uložit do krásné královské kolébky.

Spin Master CandyLocks voňavá panenka Straw-Carrie Mudslide
439 Kč 359 Kč

Toto dvojbalení obsahuje krásnou exotickou panenku a jejího čtyřnohého kamaráda. Panenka i zvířátko mají dlouhé voňavé vlasy, které vypadají jako opravdová cukrová vata. Pomocí doplňků můžeš vytvářet mnoho krásných účesů. Tyto 2 doplňky lze použít také jako misku pro zvířátko.

My Little Pony Equestria Girls panenka - Rarity
419 Kč 349 Kč

Když Twilight Sparkle prošla magickým zrcadlem, objevila nový svět přátelství. V tomto světě našla všechny kamarády poníky z Equestrie převtělené do dospívajících lidí, kráčejících po 2 nohách místo kopyt! Zábavná 28 cm panenka oblečená v party oblečku umí 7 zvukovým efektů.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Panenky modelky a víly.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Panenky modelky a víly výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Panenky modelky a víly akce.