Dickie RC loď Sea Lord, 34 cm
849 Kč

719 Kč

RC loď Sea Lord je délce 34 cm měřítko 1:48. Ve sportovním designu má skvělé jízdní vlastnosti. Set je kompletní set včetně baterií. Jeho jednoduché odlávání je vhodné pro děti od 3 let.


Dickie RC Požárník Sam člun Titan 1:16
1 499 Kč

1 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte doma malého hasiče? Člun na dálkové ovládání v designu požárník Sam je netradiční hračkou, která zpestří všechny vodní radovánky. Veselý design a vodní dělo na přídi se bude líbit všem nadšeným požárníkům.


Pelikan Joysway RC Katamarán Binary, 400mm RTR - modrá
2 449 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Úhledný malý model plachetnice se, kterým si výborně zajezdíte na menších vodních plochách. Díky délce 40 cm a snadno demontovatelnému stěžni je to jednoduše přepravitelná. BINARY je dodávána jako RC set – předmontovaná plachetnice s nainstalovanou elektronikou a dvoukanálovým proporcionálním vysílačem 2.4GHz.


Silverlit Ponorka Spy Cam Aqua (s kamerou)
1 599 Kč

1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ponorka na dálkové ovládání s kamerou, LED světlem a krmítkem na rybičky! Ponorka je voděodolná, obsahuje paměťovou kartu a je s ní skvělá zábava nejen v akvárku, ale i bazénu nebo ve volné přírodě.


Silverlit R/C Vznášedlo (obojživelník)
1 299 Kč

1 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

R/C Vznášedlo obojživelník na dálkové ovládání jezdí po zemi i po vodě! Plynulý pohyb zajišťuje vrtulový systém. Jednoduché nabíjení přes vysílačku.