Topidla, která interiéru přidají na kráse

Praha, 16. října 2012

Výhody mobilních topidel jsou zřejmé. Kdykoliv nestačí standardní topení, jsou po ruce, aby ani za nejhorších mrazů nebyla zima. Co se týče nevýhod, obvykle mezi ně patří vzhled. Přenosné topidlo zkrátka obvykle nebývá tou největší ozdobou interiéru. Naštěstí existují výjimky. Patří mezi ně i mobilní topidla od značky Concept.

Elektrický konvektor Concept KS-3005

Přenosný konvektor svým designem připomíná spíš moderní doplněk ze světa chytré elektroniky. Čisté elegantní linie, černé a bílé barevné provedení a možnost připevnit topidlo na zeď z něj dělají favorita sezóny podzim/zima 2012/2013. O nízké ceně ani nemluvě.

Topidlo vybavené termostatem je možné nastavit na tři různé stupně výkonu, pro rychlejší dosažení požadované teploty v místnosti je k dispozici ventilátor. Pomocí přídavných nožiček lze konvektor používat jako samostatně stojící nebo je možné ho díky montážní sadě snadno připevnit na zeď.

Cena na MALL.CZ: 999 Kč

Olejový radiátor Concept RO-3111

Radiátor Concept RO-3111 je vybaven termostatem a možností nastavení 3 stupňů výkonu. Radiátor má také dvojitou tepelnou pojistkou proti přehřátí. Pro snadné přemístění olejového radiátoru jsou součástí výbavy praktická kola a madlo, a také držák na kabel.

Cena na MALL.CZ: 1 499 Kč