Grily na dřevěné uhlí, které rozžhavíte za 10 minut

Praha, 19. března 2013

Pro všechny, kteří touží grilovat na dřevěném uhlí pro jeho nezaměnitelnou vůni a současně si tak trochu stýskají, že roztápění grilu na uhlí není zrovna čistá a rychlá práce, má značka Campingaz dobrou zprávu. Pro grilovací sezónu 2013 připravila novinkové modely, se kterými je roztápění dřevěného uhlí hračka.

Campingaz Bonesco QST

Díky technologii Quick Start můžete na zdlouhavé rozžhavování dřevěného uhlí a špinavé ruce zapomenout. Unikátní konstrukce grilů řady Bonesco QST a využití předehřevu dřevěného uhlí za pomoci plynové kartuše zkracují dobu rozžhavení až na velmi příjemných 10 minut.

Oceníte i Air Control System, kdy regulaci přívodu vzduchu zajišťuje páčka umístěná na podstavci grilu a klapka na víku. Postupným prouděním vzduchu vzniká komínový efekt, který urychluje fázi předehřevu průběžným rozdmýcháváním dřevěného uhlí. Regulace přívodu vzduchu je důležitá pro následné ovlivnění teploty grilování a lepší výkon grilu.

Model Bonesco QST L má grilovací plochu 1 950 cm² a dřevěné odkládací stolky, model Bonesco QST S disponuje plochou 1 450 cm² a plastovými stolky.

Cena na MALL.CZ: 4 749 Kč (L) / 3 799 Kč (S)

Campingaz Bonesco SC

Další novinkou pro sezónu 2013 je robustní plechový gril na dřevěné uhlí Bonesco SC s grilovací plochou 1 450 cm² . Regulaci přívodu vzduchu zajišťuje páčka umístěná na podstavci grilu a klapka na víku. Postupným prouděním vzduchu vzniká komínový efekt, který urychluje fázi předehřevu průběžným rozdmýcháváním dřevěného uhlí. Regulace přívodu vzduchu je důležitá pro následné ovlivnění teploty grilování a lepší výkon grilu.

Čas potřebný na rozžhavení dřevěného uhlí se u tohoto modelu pohybuje kolem 20 minut. Díky konstrukci grilu a využití Air Control systému vám budou k předehřevu uhlí stačit zápalky a pevný podpalovač.

Cena na MALL.CZ: 2 640 Kč