Buddy Toys Chodítko 5 v 1

Buddy Toys Chodítko 5 v 1

Hodnocení: 4,8
1 499 Kč 1 012 Kč

Buddy Toys Chodítko 5 v 1 je praktická hračka pro každé děťátko (od 3 měsíců). Využitelné jako hrazdička na ležení/sezení/stání, chodítko, pomáhající dětem s prvními krůčky nebo jako odnímatelný hrací panel (, ideální na cesty).

Hauck Ride On 123 2020 chodítko hearts
1 717 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hauck Ride On 123 2019 je mbilní herní centrum, chodítko, odrážedlo a vozík v jednom. Dítě jej nejprve využije jako mobilní herní odrážedlo, pak jako běžecké auto a později jako chodítko. Jízdou v ride on 1–2–3 může vaše dítě začít od 6 měsíců.

Chicco Chodítko Walky Talky
2 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chicco Chodítko Walky Talky je určeno pro děti od 6 měsíců. Součástí chodítka je hrací panel, který rozvíjí dětské dovednosti, hravost a fantazii. Sedadlo má 3 polohové možnosti, pro pohodlné dosažení děťátka na zem.

Vtech Chodítko - Uč se a poznávej růžové (česky)
1 499 Kč 1 299 Kč

Akce

Ideální hračka pro první krůčky vašeho dítěte. Úžasná stabilita, perfektně tvarovaná rukověť společně s možností nastavení brzdění koleček dává dítěti výjimečný pocit bezpečí při prvních krůčcích. Interaktivní panel chodítka nabízí 2 varianty hry, které lze libovolně přepínat.

Safety 1st Chodítko Bolid
1 199 Kč

Když děťátko začíná samostatně sedět, můžete jej usadit do pohodlného sedátka chodítka Bolid. Chodítko skvěle zabaví vaše dítko, díky hracímu pultíku s interktivními hračkami.

Blue Box Chodítko s aktivitami 3 v 1
1 559 Kč 1 399 Kč

B-Kids Chodítko s aktivitami 3 v 1 využijí Vaše ratolesti jako chodítko, hrací pult nebo skvělý stoleček plný aktivit. Variabilní hračka s melodiemi, zvuky, k rozvoji smyslů dítěte, možnostem ke zkoumání. Určeno dětem od 12 měsíců.

Bright Starts Chodítko Floral Friends 6m+, do 11kg
1 399 Kč

Růžové chodítko Floral Friends 6m+ od Bright Starts pro zvědavé slečny, které sice ještě samy nezvládnou své první krůčky, ale i tak chtějí objevovat svět. Hrací pultík jim nabízí nespočet her, které pomáhají rozvíjet motorické dovednosti dítěte. Vhodné pro děti od 6m+.

Chicco Chodítko Activity

Chicco Chodítko Activity

Hodnocení: 4,8
1 299 Kč

Chicco chodítko Aktivity je barevná hračka, které zabaví vaše dítě spoustou aktivit. S chodítkem si dítě může hrát dvěma způsoby. Využije chodítko jako podpěru při chození a nebo jako hračku, se kterou se na dlouhou dobu zabaví.

Bright Starts Chodítko Zig Zag Zebra 6m+, do 11kg
1 499 Kč

chodítkem Zig Zag Zebra od Bright Starts může vaše dítě trénovat jeho první krůčky a objevovat tak vše, co ho zajímá. Skvělou společností mu budou zvířátka ze safari, která pomůžou s rozvojem motorických schopností. Volant na odnímatelném hracím pultu doslova volá po zábavě.

Asalvo Chodítko HAMILTON black (elektronický panel)
2 199 Kč

V prodeji od 30. 7.

Dětské chodítko HAMILTON black od značky Asalvo je určené pro první krůčky vašeho dítěte za dobrodružstvím. Společně s multifunkčním zvukovým panelem zajistí chodítko rozvoj mobility a koordinace zároveň. Je vhodné pro děti od 6 měsíců do 12 kg.

Bright Starts Chodítko 3v1 Ford Mustang Pink 6m+, do 11kg
2 499 Kč

Bright Starts chodítko 3v1 Ford Mustang Pink pro malé dámy, které se toho nebojí. Pomůže jim zvládnout jejich první krůčky s naprostou jistotou a elegancí. Během stylové jízdy si děti mohou navíc rozvíjet své motorické dovednosti. Tohle je zkrátka nápadité auto plné možností.

Hauck Player 2020 chodítko jungle fun
1 145 Kč

Hauck Player 2019 je chodítko určené pro nechodící, ale již sedící děti od cca 6 měsíců do 12 kg. Odnímatelný hrací pultík s několika funkcemi pro hraní. Měkkce polstrovaná sedačka má 27 cm vysokou vyztuženou zádovou opěrkou, která podporuje dětská zádíčka.

Baby Einstein Chodítko Sea&Explore, 6m +
1 999 Kč 1 599 Kč

Baby Einstein Chodítko Sea & Explore, 6m +, do 11kg, 2016 je podmořské chodítko, které Vaše nejmenší podpoří při jejich prvních cestách prostorem. Barevné, podněcující dětskou fantazii, melodie, zvuky, světelné efekty, hračky. Bezpečné, snadno se rozkládá.

HMStudio Chodítko, 2AA baterie
1 573 Kč

Chodítko s úložným prostorem o které se může dítě při chůzi opírat nebo jen zábavná hračka, která hraje, svítí a učí děti poznávat tvary. Barevný pomocník pro děti již od šesti měsíců.

Dětská chodítka

Chodítko usnadňuje dětem první kroky, poskytuje jim ochranu před pádem a díky interaktivním panelům edukačních chodítek slouží i jako hračka.

  • Pasivní dětské chodítko

Stabilní konstrukce na kolečkách se sedátkem, doplněná pultem s hračkami. Dítě se pohybuje odrážením a přesouvá se samostatně. Využijete možnost výškového nastavení a pojistku proti pádu ze schodů.

  • Aktivní dětské chodítko

Podoba vozíku, který dítě tlačí před sebou a opírá se při chůzi. Vytváří prostor pro správné návyky. Přední panel bývá doplněn o interaktivní hračky, které poskytují zábavu i při hře v sedě. Při výběru se zaměřte na stabilitu a širokou spodní základnu. Vhodná jsou pogumovaná kolečka vybavená brzdou a polohovatelná rukojeť.

  • Dětské chodítko 3 v 1

Tzv. rostoucí chodítko obvykle v modelu auta. Umožňuje pasivní i aktivní režim nebo oba režimy současně. Je rozložitelné a s možností výškového nastavení.

  • Edukační chodítko

Edukační chodítko nebo edukační vozík je aktivní centrum doplněné předním panelem s možností odnímání. Chodítko při pohybu spouští melodie a motivuje dítě k pohybu. S panelem je možné si hrát v sedě nebo v leže.

  • Dřevěné chodítko pro děti

Běžným materiálem aktivních chodítek je odolný plast. Oblibu neztrácejí ani retro chodítka vyrobená ze dřeva. Jsou těžší, ale stabilnější.

→ Pro miminka jsou ideální hrací deky a hrazdičky doplněné o hračky pro nejmenší rozvíjející správnou motoriku.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětská chodítka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětská chodítka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětská chodítka akce.