Fisher-Price Lékařský kufřík DVH14
499 Kč

459 Kč

Lékařská sada pro malé doktory je skvělý dárek pro děti. Mohou se na dlouhé hodiny zabavit hrou na doktora a pacienta. Obsahuje vše potřebné k běžného ošetření. Děti mohou pomocí stetoskopu poslouchat pacientovo srdíčko, kontrolovat jeho teplotu pomocí teploměru nebo léčit bolístky pomocí náplasti.


Fisher-Price Dětská pokladna
449 Kč

369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Úžasná pokladna pro malé prodavače, která nesmí chybět v žádném dětském pokoji. Disponuje terminálem na platební karty, mikrofonem a pásem na zboží. Vyrobeno z kvalitního materiálu.


Fisher-Price DOLU Dětský nákupní vozík
689 Kč

569 Kč

Ergonomicky tvarovaný nákupní vozík v barevném provedení pro kluky i holky. Disponuje velkou a malou přihrádkou pro přehlednější nakupování. Součástí koše je 16 ks maket potravin. Vhodné od 2 let dítěte.


Fisher-Price Doktorský herní set
899 Kč

749 Kč

Doktor herní set umožňuje dětem hrát si na doktora a pacienta, kdykoliv se jim zamane. Příruční taška pro doktora je plná parádních dřevěných nástrojů včetně injekční stříkačky, teploměru a mnoho dalšího.


Fisher-Price Opasek na nářadí
799 Kč

689 Kč

Novinka

Malý opravář či opravářka si užije spoustu zábavy u opravování věcí kolem domu s opaskem na nářadí. Látkový opasek má spoustu praktických přihrádek na to nejpotřebnější nářadí pro malé kutily.


Fisher-Price Příruční taštička pro malé podnikatele
599 Kč

519 Kč

Novinka

S příruční taštičkou pro malé podnikatele bude mít dítě vše po ruce během vyřizování pochůzek stejně jako vy. Telefon a hodinky jsou vyrobeny z hladkého zdobeného dřeva, aby vypadaly jako opravdové. Klíček vyskočí po stisknutí tlačítka z pouzdra.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: