Darpeje kreativní sada princezny Disney
999 Kč
+ doprava zdarma

Kreativní, tématicky zaměřené výtvarné potřeby pro fanynky oblíbeného filmu Princezny. Holky mohou otevřít blok a pustit se do vybarvování svých oblíbených krásek. Potom si obrázky mohou doplnit nálepkami či ozdobnými kamínkami.

Barbie česací styling hlava s růžovými vlasy
1 149 Kč
+ doprava zdarma

Velká česací hlava Barbie umožní každé holčičce se stát dvorní kadeřnící panenky Barbie. Barbie bude moci učesat libovolný účes podle posledních trendů.

Lamps Make-up s laky na nehty
229 Kč

Velká sada make-up s laky v krásném pouzdře je ideální dárek pro malé parádnice. Balení obsahuje oční stíny, laky na nehty, třpytivý gel, rtěnku, štěteček a aplikátory.

Lamps Make-up sada se zrcátkem
249 Kč

Velká sada make-up se zrcátkem v krásném pouzdře je ideální dárek pro malé parádnice. Balení obsahuje oční stíny s aplikátory (19 barev), 6 barev lesků na rty a zrcátko.

Marionette Kladívko s hřebíčky, dřevěné
289 Kč 199 Kč

Každý správný kutil musí začínat již od dětství. Aby čtvereček nebo kolečko na destičce správně držely, uprostřed je malá dírka pro hřebíček. Stačí pár úhozů dřevěným kladívkem a objekt drží jako „přikovaný“!

Woody Kovové nářadí v dřevěném boxu - velké-16%
899 Kč 749 Kč

Akce

Pořádné kovové nářadí je reálnou kopií skutečného nářadí pro dospělé. Praktický dřevěný kufřík s panty, v němž je nářadí umístěno, je opatřen kovovými přezkami a uchem pro možnost přenášení. Uvnitř kufříku jsou instalovány západky a speciální otvory, které zajistí jednotlivé kusy nářadí tak, aby při manipulaci nevypadly.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: