Filtry

Stavebnice LEGO® Technic™

LEGO® Technic™ je výzvou pro všechny zkušené stavitele! Ponořte se do světa aut, letadel, jeřábů a dalších technologických vychytávek a nechte se pohltit jejich pokročilými funkcemi z reálného života!

Zobrazit více

LEGO® Technic™ auta, je libo Porsche, Bugatti či Lamborghini?

Série LEGO® Technic™ auta nadchne každého milovníka automobilů, od sporťáků, přes nákladní auta po kamiony.

→ Sada LEGO® Technic™ Kamion má téměř 2 500 dílků a mnoho funkčních detailů. Oblíbenými modely jsou také superauta Porsche, Bugatti, Lamborghini či terénní LEGO® Technic™ Land Rover.

LEGO® Technic™ Jeřáb a Bagr Liebherr

LEGO® Technic™ Pojízdný jeřáb s počtem téměř 3 000 dílků představí, jak funguje skutečný jeřáb. Je opatřen polohovacím ramenem i kladkou.

→ K dostání jsou také další stavební stroje, vyzkoušejte například LEGO® Technic™ Bagr Liebherr. Monstrózní model R 9800 se dá ovládat pomocí aplikace TECHNIC COBTROL+ a je poháněn chytrým rozbočovačem se 7 motory!

TIP!

Pro náročné a pokročilé stavitele doporučujeme podívat se po LEGO® Architecture. S těmito stavebnicemi postavíte modely Eiffelovy věže či Empire State Building. Pro technické nadšence jsou tu stavebnice LEGO® Mindstorms EV3, se kterými si můžete sestavit a naprogramovat vlastní roboty!


LEGO® Technic™ letadla

Sady LEGO® Technic™ letadla jsou tu pro nadšence do létací techniky.

→ Postavit si můžete LEGO® Technic™ Záchranářský vrtulník, který lze přestavět na Futuristické letadlo.

LEGO® Technic™ motorky

S edicí LEGO® Technic™ motorky postavíte dokonalé modely silničních i terénních motorek.

→ Vybírat můžete ze sady LEGO® Technic™ Ducatti Panigale V4 R, LEGO® Technic™ BMW R 1200 GS nebo LEGO® Technic™ svižné silniční motorky a dalších.

LEGO® Technic™ na dálkové ovládání

Pod značením LEGO® Technic™ 42095 se skrývá kaskadérské závodní auto na dálkové ovládání, se kterým si užijete spoustu zábavy i napětí. Autu nedělá problém rovný asfalt se zákeřnými zatáčkami i nerovný terén s kořeny a kameny. Model je vybaven pohyblivými pásy a dvěma mohutnými zadními koly, která si poradí se vším, co jim přijde do cesty. A pokud dostanete chuť závodit, jednoduše ho přestavte na závoďák a zábava může začít!

TIP!

LEGO® Technic™ ocení spíše pánové a starší kluci, pro holky tu máme Lego® Princezny nebo populární Lego® Disney Princezny.


Jak vybírat LEGO® Technic™ dle náročnosti a věku stavitele?

Některé stavebnice LEGO® Technic™ jsou vhodné již pro děti od 7 let, jiné modely jsou určeny pro dospělé stavitele.

Věk stavitele Lego Vhodná sada LEGO® Technic™
7 + Např. LEGO® Technic™ Buggina, LEGO® Technic™ Závodní tahač nebo LEGO® Technic™ Policejní honička.
8 + LEGO® Technic™ Katamarán nebo LEGO® Technic™ Záchranářský vrtulník.
9 + LEGO® Technic™ Kaskadérské závodní auto na dálkové ovládání nebo LEGO® Technic™ Top Gear závodní auto.
10 + Vhodný je LEGO® Technic™ Pojízdný jeřáb i LEGO® Technic™ Kompaktní pásový jeřáb a další.
11 + LEGO® Technic™ Extrémní tereňák nebo LEGO® Technic™ Land Rover Defender.
12 + Kolosální sada LEGO® Technic™ Bagr Liebherr.
16 + Dokonalý model LEGO® Technic™ Bugatti Chiron.

*Tabulka je pouze orientační.

→ Počet dílků série LEGO® Technic™ se pohybuje mezi cca 100 – 4 tisíci ks, dle náročnosti konkrétní stavebnice. Sady pro menší děti mají obvykle menší počet dílků, s věkem a náročností stavebnice počet dílků roste.

TIP!

Pro nadšence železničních souprav je tu série Lego® Vlaky, určená pro děti ve věku 18 měsíců až 8 a více let.


LEGO Technic 42106 Kaskadérská vozidla
105x

LEGO Technic 42106 Kaskadérská vozidla

1 399 Kč
1 219 Kč
Doprava zdarma

Náročná zkouška rychlosti, šikovnosti a přesnosti. Natáhněte motorku a pošlete ji proti rampě. Pak sledujte, jak se vznese do vzduchu, proletí ohnivým kruhem a dotáhne odvážný kousek do úspěšného konce. Připevněte rampu zpět k přívěsu, ten připojte k autu a dovezte motorku, kam potřebujete. Přestavějte model Kaskadérská vozidla od LEGO® Technic na úžasný kaskadérský tahač.

Od prodejce MALL
LEGO Technic 42123 McLaren Senna GTR™
46x

LEGO Technic 42123 McLaren Senna GTR™

1 329 Kč
1 159 Kč
Doprava zdarma

Maximální rychlost. Nekompromisní výkon. Dechberoucí design. Vůz McLaren Senna GTR™ je skutečnou ikonou závodní dráhy. A vy si nyní můžete postavit svou vlastní autentickou LEGO® Technic repliku tohoto superauta automobilky McLaren. Prozkoumejte všechny realistické funkce a krásné designové doplňky a pak svůj nový vůz umístěte na výstavku.

Od prodejce MALL
LEGO Technic 42105 Katamarán
115x

LEGO Technic 42105 Katamarán

1 099 Kč
959 Kč
Doprava zdarma

Další nabídka za 881 Kč

Otestujte své dovednosti s tímto katamaránem od LEGO® Technic, který skutečně pluje na vodě. Tento rychlý model je nabitý funkcemi, které vám v den závodu poskytnou výhodu oproti ostatním. Nastavte plachty a zajistěte pomocí dvou kýlů stabilitu lodi během plavby. Přestavte váš model na plovoucí závodní motorový člun a dopřejte si další dávku dobrodružství.

Od prodejce MALL
-15%
LEGO Technic 42108 Pojízdný jeřáb
83x

LEGO Technic 42108 Pojízdný jeřáb

2 799 Kč
2 359 Kč
Doprava zdarma

S tímto pojízdným jeřábem od LEGO® Technic vám půjde práce pěkně od ruky. Zaujměte vhodnou pozici, vysuňte boční vzpěry, vyšplhejte do kabiny a ovládejte jeřáb. Zvedněte teleskopické rameno a vysuňte ho do závratných výšek. Poté pomocí kladky zdvihněte betonový sloup a pusťte se do dalšího úkolu.

Od prodejce MALL
-20%
LEGO Technic 42122 Jeep® Wrangler
71x

LEGO Technic 42122 Jeep® Wrangler

1 329 Kč
1 063 Kč
Doprava zdarma
Akce

Jsi ready na terénní dobrodružství s epickým vozem Jeep® Wrangler? Tento výkonný vůz SUV zvládne jakýkoli terén. Až postavíš LEGO® Technic repliku robustního teréňáku Jeep Wrangler, pokochej se jeho parádními funkcemi. Díky výkonnému systému odpružení náprav, mohutným pneumatikám a klasické masce chladiče se sedmi mřížkami model připomíná skutečné vozidlo.

Od prodejce MALL
-18%
LEGO Technic 42121 Těžkotonážní bagr
20x

LEGO Technic 42121 Těžkotonážní bagr

1 049 Kč
859 Kč
Doprava zdarma

Zaujměte malé konstruktéry stavebnicí Těžkotonážní bagr se 2 modely v 1 sadě. Jakmile budou děti připraveny na novou stavitelskou výzvu, mohou model bagru přestavět na pásový traktor s rypadlem. Samozřejmostí je propracovaná kabina se sedadlem pro řidiče a ovládacím panelem. Díky realisticky zpracovaným mechanismům představuje řada LEGO Technic skvělý úvod do světa techniky.

Od prodejce MALL
-18%
LEGO Technic 42107 Ducati Panigale V4 R
131x

LEGO Technic 42107 Ducati Panigale V4 R

1 599 Kč
1 299 Kč
Doprava zdarma

Burácení motoru. Vzrušující rychlost. Mírný náklon v zatáčkách. Pokud jste někdy snili o tom, že budete řídit vlastní motorku Ducati, pak si tento model Ducati Panigale V4 R od LEGO® Technic zamilujete. Podívejte se, jak převodovka aktivuje motor s válci V4. Přesvědčte se sami, jak přední a zadní tlumiče přispívají k hladké jízdě motorky Ducati. Potom si vyzkoušejte různé techniky jízdy se 2 rychlostními stupni.

Od prodejce MALL
-16%
LEGO Technic 42118 Monster Jam® Grave Digger®
78x

LEGO Technic 42118 Monster Jam® Grave Digger®

499 Kč
419 Kč

Jste připraveni pustit se do bourání, drcení a provádění bláznivých kousků s monster trucky? Připoutejte se a vychutnejte si nezapomenutelný zážitek se sadou LEGO® Technic Monster Jam® Grave Digger®. Model zdobí duch a plameny jako na skutečném stroji. Obrovské pneumatiky a natahovací funkce umožní provádět skoky a přemety ve vysoké rychlosti.

Od prodejce MALL
LEGO Technic 42117 Závodní letadlo
22x

LEGO Technic 42117 Závodní letadlo

249 Kč

Vzlétněte k nebesům s úžasným závodním letadlem LEGO® Technic. Model zdobí úchvatné barvy a potisk sponzorů – přesně jako skutečná letadla. Roztočte vrtuli a připravte se vzlétnou do oblak. Pak zkuste, jestli zvládnete provést manévry těch nejlepších světových pilotů. Jste připraveni na další zábavnou stavitelskou výzvu? Super! V tom případě můžete své závodní letadlo přestavět na proudový letoun.

Od prodejce MALL
-16%
LEGO Technic 42120 Záchranné vznášedlo
18x

LEGO Technic 42120 Záchranné vznášedlo

769 Kč
639 Kč
Doprava zdarma

Je čas podniknout odvážnou záchrannou misi s modelem vznášedla od LEGO® Technic™. Toto úžasné vozidlo je připraveno na akci na souši i na vodě. Díky výrazným barvám a oranžovému majáku model vypadá jako opravdový. Máte chuť podniknout další dobrodružství? Přestavějte vznášedlo na dvoumotorové letadlo.

Od prodejce MALL
LEGO Technic 42119 Monster Jam® Max-D®
47x

LEGO Technic 42119 Monster Jam® Max-D®

499 Kč
469 Kč

Připravte se na pořádnou show v Monster Jam® aréně s epickou stavebnicí LEGO® Technic Monster Jam® Max-D®. Otestujte legendární monster truck Max-D a vyzkoušejte si ty nejtroufalejší kousky. Model Max-D se může pyšnit autentickým provedením s hroty a potiskem plamenů. Potáhněte vůz dozadu a vyšlete jej do akce.

Od prodejce MALL
-19%
LEGO Technic 42128 Výkonný odtahový vůz
4x

LEGO Technic 42128 Výkonný odtahový vůz

3 999 Kč
3 239 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Když se auta dostanou do potíží, přichází na scénu výkonný odtahový vůz od LEGO® Technic. Užijte si stavění impozantního stroje a pak se nechte unést všemi parádními funkcemi a klasickými detaily. Realistické pneumatické a mechanické funkce zajistí vzrušující autentický zážitek.

Od prodejce MALL

LEGO® Technic™

LEGO® Technic™ si zakládá na technické preciznosti stavebnic a řadě funkčních detailů. Nadšenci luxusních automobilů si jistě s radostí postaví LEGO® Technic™ Buggati, pro milovníky pracovních strojů je zde LEGO® Technic™ Jeřáb nebo Bagr.

→ Zabrousit můžete také do kategorie Lego® Speed Champions, kde najdete další, k dokonalosti propracované, modely závodních aut.