10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Stavebnice LEGO® Technic

LEGO® Technic™ je výzvou pro všechny zkušené stavitele! Ponořte se do světa aut, letadel, jeřábů a dalších technologických vychytávek a nechte se pohltit jejich pokročilými funkcemi z reálného života!

Zobrazit více

LEGO® Technic™ auta, je libo Porsche, Bugatti či Lamborghini?

Série LEGO® Technic™ auta nadchne každého milovníka automobilů, od sporťáků, přes nákladní auta po kamiony.

→ Sada LEGO® Technic™ Kamion má téměř 2 500 dílků a mnoho funkčních detailů. Oblíbenými modely jsou také superauta Porsche, Bugatti, Lamborghini či terénní LEGO® Technic™ Land Rover.

LEGO® Technic™ Jeřáb a Bagr Liebherr

LEGO® Technic™ Pojízdný jeřáb s počtem téměř 3 000 dílků představí, jak funguje skutečný jeřáb. Je opatřen polohovacím ramenem i kladkou.

→ K dostání jsou také další stavební stroje, vyzkoušejte například LEGO® Technic™ Bagr Liebherr. Monstrózní model R 9800 se dá ovládat pomocí aplikace TECHNIC COBTROL+ a je poháněn chytrým rozbočovačem se 7 motory!

TIP!

Pro náročné a pokročilé stavitele doporučujeme podívat se po LEGO® Architecture. S těmito stavebnicemi postavíte modely Eiffelovy věže či Empire State Building. Pro technické nadšence jsou tu stavebnice LEGO® Mindstorms EV3, se kterými si můžete sestavit a naprogramovat vlastní roboty!


LEGO® Technic™ letadla

Sady LEGO® Technic™ letadla jsou tu pro nadšence do létací techniky.

→ Postavit si můžete LEGO® Technic™ Záchranářský vrtulník, který lze přestavět na Futuristické letadlo.

LEGO® Technic™ motorky

S edicí LEGO® Technic™ motorky postavíte dokonalé modely silničních i terénních motorek.

→ Vybírat můžete ze sady LEGO® Technic™ Ducatti Panigale V4 R, LEGO® Technic™ BMW R 1200 GS nebo LEGO® Technic™ svižné silniční motorky a dalších.

LEGO® Technic™ na dálkové ovládání

Pod značením LEGO® Technic™ 42095 se skrývá kaskadérské závodní auto na dálkové ovládání, se kterým si užijete spoustu zábavy i napětí. Autu nedělá problém rovný asfalt se zákeřnými zatáčkami i nerovný terén s kořeny a kameny. Model je vybaven pohyblivými pásy a dvěma mohutnými zadními koly, která si poradí se vším, co jim přijde do cesty. A pokud dostanete chuť závodit, jednoduše ho přestavte na závoďák a zábava může začít!

TIP!

LEGO® Technic™ ocení spíše pánové a starší kluci, pro holky tu máme Lego® Princezny nebo populární Lego® Disney Princezny.


Jak vybírat LEGO® Technic™ dle náročnosti a věku stavitele?

Některé stavebnice LEGO® Technic™ jsou vhodné již pro děti od 7 let, jiné modely jsou určeny pro dospělé stavitele.

Věk stavitele Lego Vhodná sada LEGO® Technic™
7 + Např. LEGO® Technic™ Buggina, LEGO® Technic™ Závodní tahač nebo LEGO® Technic™ Policejní honička.
8 + LEGO® Technic™ Katamarán nebo LEGO® Technic™ Záchranářský vrtulník.
9 + LEGO® Technic™ Kaskadérské závodní auto na dálkové ovládání nebo LEGO® Technic™ Top Gear závodní auto.
10 + Vhodný je LEGO® Technic™ Pojízdný jeřáb i LEGO® Technic™ Kompaktní pásový jeřáb a další.
11 + LEGO® Technic™ Extrémní tereňák nebo LEGO® Technic™ Land Rover Defender.
12 + Kolosální sada LEGO® Technic™ Bagr Liebherr.
16 + Dokonalý model LEGO® Technic™ Bugatti Chiron.

*Tabulka je pouze orientační.

→ Počet dílků série LEGO® Technic™ se pohybuje mezi cca 100 – 4 tisíci ks, dle náročnosti konkrétní stavebnice. Sady pro menší děti mají obvykle menší počet dílků, s věkem a náročností stavebnice počet dílků roste.

TIP!

Pro nadšence železničních souprav je tu série Lego® Vlaky, určená pro děti ve věku 18 měsíců až 8 a více let.


Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
LEGO Technic 42155 The Batman – Batcycle LEGO Technic 42153 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
LEGO Technic 42155 The Batman – Batcycle

Darujte fandům Batmana od 9 let úžasnou kreativní výzvu v podobě modelu LEGO® Technic Batmanovy ikonické motorky. Stavebnice THE BATMAN – BATCYCLE™ (42155) je inspirována filmem THE BATMAN z roku 2022 a pyšní se spoustou skvělých detailů. Děti si zamilují stavění všech částí této autentické repliky a přehrávání oblíbených scén z filmu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Technic 42153 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1 LEGO Technic 42153 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
LEGO Technic 42153 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1

Kreativní výzva pro všechny děti od 9 let, které milují závodní auta! Při vytváření všech propracovaných detailů modelu NASCAR® Next Gen Chevrolet Camaro ZL1 (42153) od LEGO® Technic si stavitelé osvojí nové dovednosti. Poté se dají do prozkoumávání všech funkcí, například řízení, otevírací kapoty či osmiválcového motoru s pohyblivými písty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Technic 42154 2022 Ford GT LEGO Technic 42153 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
LEGO Technic 42154 2022 Ford GT

Prozkoumejte úžasné detaily a ikonické provedení vozu prostřednictvím stavebnice pro dospělé LEGO® Technic 2022 Ford GT (42154). Postavte si zadní pohon s diferenciálem, funkční šestiválcový motor, nezávislé tlumiče na všech kolech, řízení přední nápravy, otevírací dveře, detailní světla, funkční zadní spoiler a otevírací kapotu. Vaše kreativní úsilí bude odměněno fantastickou sběratelskou replikou v měřítku 1:12, která je ideální na výstavku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Technic 42156 PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar LEGO Technic 42156 PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar
LEGO Technic 42156 PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar

Oslavte 100 let automobilových závodů na Le Mans 2023 s touto stavebnicí LEGO® Technic EUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar (42156) pro dospělé. Vůz debutuje ve třídě LMH v automobilovém závodě World Endurance Championship a vy si můžete užít stavění obohacujícího projektu plného detailů, které představují nejnovější vylepšení závodních aut.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Technic 42138 Ford Mustang Shelby GT500 LEGO Technic 42156 PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar
LEGO Technic 42138 Ford Mustang Shelby GT500

Staňte se legendou závodních dragsterů s tímto mimořádně výkonným autem. Užijte si zábavu při stavění modelu Ford Mustang Shelby® GT500® od LEGO® Technic a pak jej pořádně otestujte. Prožijte znovu vzrušení ze závodní dráhy a pořádně to rozjeďte s pomocí 2 natahovacích motorů. Prozkoumejte všechny funkce rozšířené reality v aplikaci LEGO Technic AR. Až se nasytíte akčních závodů, zaujme vůz čestné místo na výstavce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Technic 42158 NASA Mars Rover Perseverance LEGO Technic 42156 PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar
LEGO Technic 42158 NASA Mars Rover Perseverance

Děti při stavění modelu NASA Mars Rover Perseverance (42158) od LEGO® Technic zažijí nezapomenutelné dobrodružství. Tento stavební projekt je ideální pro děti, které milují vědu a techniku. Jeho součástí je aplikace s rozšířenou realitou, díky níž děti lépe poznají prostředí Marsu a misi vozítka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Technic 42151 Bugatti Bolide LEGO Technic 42118 Monster Jam® Grave Digger®
LEGO Technic 42151 Bugatti Bolide

Inspirujte děti od 9 let k sestavení vlastního závodního auta se stavebnicí LEGO® Technic Bugatti Bolide (42151). Při stavění realistických detailů, jakou jsou funkční motor W16, řízení a nůžkové dveře, si vychutnají náročný, ale obohacující tvůrčí zážitek. Úchvatné žlutočerné provedení a samolepky s autentickými detaily se postarají o nezapomenutelný vzhled. Po sestavení a prozkoumání auta si mohou děti svůj sběratelský model vystavit s patřičnou hrdostí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Technic 42123 McLaren Senna GTR™ LEGO Technic 42118 Monster Jam® Grave Digger®
LEGO Technic 42123 McLaren Senna GTR™

Maximální rychlost. Nekompromisní výkon. Dechberoucí design. Vůz McLaren Senna GTR™ je skutečnou ikonou závodní dráhy. A vy si nyní můžete postavit svou vlastní autentickou LEGO® Technic repliku tohoto superauta automobilky McLaren. Prozkoumejte všechny realistické funkce a krásné designové doplňky a pak svůj nový vůz umístěte na výstavku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
LEGO Technic 42118 Monster Jam® Grave Digger® LEGO Technic 42118 Monster Jam® Grave Digger®
LEGO Technic 42118 Monster Jam® Grave Digger®

Jste připraveni pustit se do bourání, drcení a provádění bláznivých kousků s monster trucky? Připoutejte se a vychutnejte si nezapomenutelný zážitek se sadou LEGO® Technic Monster Jam® Grave Digger®. Model zdobí duch a plameny jako na skutečném stroji. Obrovské pneumatiky a natahovací funkce umožní provádět skoky a přemety ve vysoké rychlosti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Technic 42107 Ducati Panigale V4 R LEGO Technic 42107 Ducati Panigale V4 R
LEGO Technic 42107 Ducati Panigale V4 R

Burácení motoru. Vzrušující rychlost. Mírný náklon v zatáčkách. Pokud jste někdy snili o tom, že budete řídit vlastní motorku Ducati, pak si tento model Ducati Panigale V4 R od LEGO® Technic zamilujete. Podívejte se, jak převodovka aktivuje motor s válci V4. Přesvědčte se sami, jak přední a zadní tlumiče přispívají k hladké jízdě motorky Ducati. Potom si vyzkoušejte různé techniky jízdy se 2 rychlostními stupni.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron LEGO Technic 42107 Ducati Panigale V4 R
LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron

Oslav inovativní inženýrství a design od jednoho z nejprestižnějších výrobců aut na světě s tímto ohromujícím modelem LEGO® Technic 42083 Bugatti Chiron. Tento model vyvinutý ve spolupráci se společností Bugatti zachycuje kouzlo ikonického super auta včetně zářivé aerodynamické karoserie, drátěných ráfků opatřených logem s nízkoprofilovými pneumatikami, propracovaných brzdových kotoučů a motoru W16 s pohyblivými písty.

můžete mít 12.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Technic 42111 Domův Dodge Charger LEGO Technic 42107 Ducati Panigale V4 R
LEGO Technic 42111 Domův Dodge Charger

Usedněte za volant vozu Dodge Charger z filmové ságy Rychle a zběsile s Dominicem Torettem a zařaďte nejvyšší rychlost. Prohlédněte si zblízka motor V8, pohyblivé písty a systém řízení – nechybí ani dvě lahve dusíku pro extra výkon. A když začne být příliš horko, v kokpitu najdete hasicí přístroj.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

LEGO® Technic™

LEGO® Technic™ si zakládá na technické preciznosti stavebnic a řadě funkčních detailů. Nadšenci luxusních automobilů si jistě s radostí postaví LEGO® Technic™ Buggati, pro milovníky pracovních strojů je zde LEGO® Technic™ Jeřáb nebo Bagr.

→ Zabrousit můžete také do kategorie Lego® Speed Champions, kde najdete další, k dokonalosti propracované, modely závodních aut.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku produktů z této kategorie naleznete i na Allegro.cz - Stavebnice LEGO® Technic