Dětská vozítka, kola a koloběžky KinderKraft

  • Značka
    KinderKraft
    ×
-25%
KinderKraft Odrážedlo Space černá
211x

KinderKraft Odrážedlo Space

1 099 Kč
819 Kč
Akce

Odrážedlo Space pomáhá rozvíjet menším dětem udržovat rovnováhu. Je vybaveno ruční brzdou, která zvyšuje bezpečnost dítěte a opěrky nohou umožňují dítěti odpočívat při jízdě.

Od prodejce MALL
KinderKraft Balance bike Runner Stars with accessories
34x

KinderKraft Balance bike Runner

1 149 Kč

Dřevěné dětské běžecké kolo RUNNER s příslušenstvím od značky Kinderkraft je určeno pro malé děti již od 3 let. Jeho odolná konstrukce vznikla v souladu s nejnovější bezpečnostní normou a řídítka jsou vybavena blokádou úhlu řízení, díky čemuž se minimalizuje nebezpečí pádu.

Od prodejce MALL
-22%
KinderKraft Balance bike RAPID Blue Sapphire
110x

KinderKraft Balance bike RAPID Magic

1 749 Kč
1 349 Kč
Akce

Odrážedlo Balance bike rapid Magic je rychlý a lehký prostředek pro ty nejmenší cyklisty. Děti se naučí správně manévrovat a ani smysl pro rovnováhu nezůstane pozadu. Případnému pádu zabraňují řídítka s omezeným otáčením. Vhodné pro děti od 2 let.

Od prodejce MALL
-25%
KinderKraft Tříkolka AVEO růžová
460x

KinderKraft Tříkolka AVEO

3 369 Kč
2 499 Kč

S touto krásnou tříkolkou můžete nechat své dítě vychutnat si čas strávený v přírodě. Tříkolka je vyrobena z kvalitních materiálů. Snadno lze přizpůsobit věku a výšce dítěte díky své variabilitě.

Od prodejce MALL
-27%
KinderKraft Trojkolka Aston šedá
843x

KinderKraft Tříkolka Aston

2 889 Kč
2 099 Kč

Další nabídky od 1 849 Kč

S touto krásnou tříkolkou můžete nechat své dítě vychutnat si čas strávený v přírodě. Tříkolka je vyrobena z kvalitních materiálů. Snadno lze přizpůsobit věku a výšce dítěte díky své variabilitě.

Od prodejce MALL
-27%
KinderKraft Odrážedlo 2way s příslušenstvím tmavě šedá/zelená
389x

KinderKraft Odrážedlo 2way s příslušenstvím

899 Kč
649 Kč
Akce

S tímto odrážedlem dítě zvládne všechny procházky a delší cesty. Odrážedlo rozvíjí motorické dovednosti dítěte a navíc jej připravuje na jízdu na běžném kole.

Od prodejce MALL
KinderKraft Kinderkraft odrážedlo CUTIE pink
228x

KinderKraft odrážedlo CUTIE

979 Kč
849 Kč

Odrážedlo CUTIE dopřeje vašim dětem pravou radost z pohybu. Jízdou děti trénují udržení rovnováhy a koordinaci celého těla. Odrážedlo dodává dětem potřebnou oporu, rozvíjí pohybové schopnosti a trénuje jejich pozornost. Vaše procházky budou delší a zábavnější.

Od prodejce MALL
-19%
KinderKraft Tříkolka Twipper zelená
5x

KinderKraft Tříkolka Twipper

4 089 Kč
3 299 Kč

S tříkolkou Twipper bude každá procházka plná dojmů a dobré zábavy. Snadno lze přizpůsobit věku a výšce dítěte. Sedadlo CLICK&TWIST umožňuje otáčení o 360° a cestování může být proti směru i ve směru jízdy.

Od prodejce MALL
-27%
KinderKraft Baby Tiger balance bike FLOW lime
5x

KinderKraft Baby Tiger balance bike FLOW

999 Kč
729 Kč
Akce

Toto odrážedlo Baby Tiger zaručí dítěti skvělou zábavu a radosti při společných procházkách. Vyniká moderním designem. Velká kola vyrobená z pěny odolné proti propíchnutí umožní vašemu dítěti jezdit sebevědomě i na nerovném terénu. Kolo je lehké a velmi snadno se přenáší.

Od prodejce MALL
-33%
KinderKraft Odrážedlo 2way Next oranžová
10x

KinderKraft Odrážedlo 2way Next

1 199 Kč
799 Kč
Akce

Chcete, aby každá procházka byla nezapomenutelná? Balanční kolečko 2WAY NEXT poskytne vašemu dítěti spoustu zábavy a zároveň mu umožní trénovat rovnováhu přirozeným způsobem. Jeho sportovní vzhled upoutá pozornost každého. Běhací kolo je také lehké a lze jej snadno přenášet. Nízký rám usnadňuje mladším dětem nasednout na kolo a sedlo a řídítka, které jsou výškově nastavitelné, umožňují přizpůsobit kolo starším dětem.

Od prodejce MALL
-23%
KinderKraft Odrážedlo Runner černé s doplňky

KinderKraft Odrážedlo Runner

1 099 Kč
839 Kč

Další nabídka za 819 Kč

Akce

Dětské dřevěné odrážedlo je určeno pro malé děti již od 3 let. Jízda na tomto odrážedle je intuitivní a nabízí mnoho hezkých zážitků. Je to ideální příprava před jízdou na klasickém kole.

Od prodejce MALL
-29%
KinderKraft Tříkolka Freeway šedá
230x

KinderKraft Tříkolka Freeway

2 639 Kč
1 849 Kč

S touto krásnou tříkolkou můžete nechat své dítě vychutnat si čas strávený v přírodě. Tříkolka je vyrobena z kvalitních materiálů. Snadno ji lze přizpůsobit věku a výšce dítěte díky své variabilitě.

Od prodejce MALL