Hape Dynamické domino

Hape Dynamické domino

Hodnocení: 5
963 Kč 839 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vytvořte si pestrou cestu ze 100 ks dřevěného domina. Jako doplněk je zde zvoneček, kolejnice a další drobnosti. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Díky této hře dostanou děti prostor pro fantazii a představivost.

Hape Kuličková dráha Cyklón
4 127 Kč 2 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kuličková dráha Cyclone je největší souprava Quadrilla. Má dvě spirálovité nálevky, 12 zakřivených kolejnic a 10 urychlovačů, které zvyšují sílu a rychlost kuličky. Záleží jen na fantazii stavitele, kam umístí nálevky a jak povede kolejnice.

Hape Veselý didaktický trojúhelník s aktivita
811 Kč 689 Kč

Veselý didaktický trojúhelník – to je nekonečné množství aktivit pro vaše děti! Trojúhelník má pět stran, na kterých naleznete různé druhy zábavy – bludiště, barvy, zrcátko nebo zvířátka.

Hape Dřevěné šroubování
358 Kč 309 Kč

Tato inovativní skládačka zaujme všechny malé objevitele. Osm různých dílů lze šroubovat do sebe a vytvářet tak mnoho variant.

Hape Kreativní dřevěné puzzle
499 Kč 439 Kč

Kreativní puzzle pro nejmenší! Zaujmou kvalitním provedením a výraznými barvami. Jedná se o čtyři dílky puzzle, které jsou spojené dohromady, a na každém je umístěn dřevěný sloupek. Jednotlivé tvary i sloupky jsou drážkované. Na ten děti umisťují dílky. Mohou si vybrat, zda podle barvy, podle tvaru nebo své fantazie.

Hape Dešťové korálky - červené
303 Kč 269 Kč

Otočením chrastítka dítě pozoruje poskakující modré korálky s uklidňujícími zvuky deště. Perfektní tvar výrobku umožňuje dítěti snadné držení, když bude chtít s korálky zatřepat.

Hape Malý stavitel set Master
1 100 Kč 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato stavebnice obsahuje 62 dílků, a proto je ideálním pomocníkem pro rozvíjení dětské fantazie. Naleznete v ní vše potřebné, a to od šroubků, matiček, šroubováků a dalších pomůcek. V každém dítěti se skrývá konstruktér, s touto stavebnicí ho můžete rozvinout v plné míře.

Hape Tahačka Noemova archa
757 Kč 679 Kč

Tahačka Noemova archa potěší malé milovníky zvířátek! Jedná se nejen o tahačku a vkládačku v jednom. Některá zvířátka je dovnitř možné umístit přes vyřezaná okénka.

Hape Kuličková dráha Race
869 Kč 759 Kč

Rozvíjejte dětskou fantazii pomocí této barevné kuličkové dráhy, která se řadí mezi sady pro začátečníky. Rozložte kuličky na vrchol a sledujte, jak procházejí různými cestami až do cíle!

Hape Skládací Pepe se zvuky
397 Kč 359 Kč

Toto pestrobarevné skládací štěňátko jménem Pepe pomáhá dětem naučit se různé tvary a barvy. Hračka rozvíjí jemnou motoriku a logické uvažování. Po poklepání na hlavu pejsek zaštěká.

Hape Dešťové korálky - modré
303 Kč 259 Kč

Otočením chrastítka dítě pozoruje poskakující modré korálky s uklidňujícími zvuky deště. Perfektní tvar výrobku umožňuje dítěti snadné držení, když bude chtít s korálky zatřepat.

Hape Puzzle číslice

Hape Puzzle číslice

Hodnocení: 4,5
449 Kč 389 Kč

Jedna, dva, tří! Počítání je zábava! S těmito barevnými puzzle číslicemi se děti naučí počítat do dvaceti. Díky zahrnutým symbolům plus, minus a rovná se mohou děti začít s jednoduchými matematickými příklady. Hračka nabízí nepřeberné množství využití a je vynikající učební pomůckou.

Hape Kuličková dráha Medieval Quest
3 172 Kč 1 849 Kč
- 41 %

Akce

Vraťte se zpět do doby rytířů a draků s touto super kuličkovou dráhou jako ze středověku. Sada obsahuje rotující věž, vodní mlýn, padací most a samolepky, které změní každou z vašich drah na středověký hrad.

Hape Pallina
793 Kč 689 Kč

Dokážete vytáhnout tyčinku aniž by dřevěná kulička propadla dolů ? Tuto zábavnou hru lze hrát třemi různými způsoby, které vyhovují všem úrovním dovedností. S kamarády si užijete spoustu legrace!

Hape Tahačka šnek s vkládacími geometrickými
811 Kč 599 Kč

Tento multifunkční šnek je ideálním pomocníkem k rozvoji schopností vašeho dítěte. Hračka lze využívat jako tahačka a nebo jako vkládačka tvarů. Dítě tak může zlepšit svou chuzi a zároveň se naučit rozpoznávat 3 tvary (trojúhelník, čtverec a kolečko).

Hape Tahací pejsek na kolečkách
550 Kč 489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malé roztomilé štěňátko je připraveno na procházku se svým nejlepším přítelem! Děti si procházky zamiluji.

Hape Motorická kostka
1 586 Kč 1 369 Kč

Motorická kostka obsahuje pět různých herních povrchů – bludiště, hádanky, barevná bludiště a další. Při zkoumání různých stran mohou děti zkusit vytvářet příběhy o tom, co zvířátka na obrázcích dělají.

Hape Motorický labyrint
676 Kč 487 Kč

Didaktická hra Motorický labyrint nabízí nekonečné možnosti, jak pohybovat s kuličkami po točitých spirálách a dovést je tak do cíle. Zářivé barvy zaujmou kluky i holky. Krásná spodní část bludiště zaujme barevnými ilustracemi a malým vláčkem.

Hape Chodítko auto Brouk ,červené
1 100 Kč 869 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tak toto je opravdové dobrodružství pro ty nejmenší! Krásné chodítko v podobě auta Volkswagen Beetle dětem poskytne potřebnou oporu při prvních krůčcích. Větší děti v něm mohou vozit své hračky.

Hape Barevná prostrkávačka
351 Kč 309 Kč

Tento multifunkční třídič barev a tvarů podporuje děti ve výuce počítání, třídění, identifikaci barev a tvarů. Kolika způsoby můžete uspořádat tvary na podložku? Hračka rozvíjí logické myšlení a jemnou motoriku.

Hape Skládací duha
487 Kč 349 Kč

Pestrobarevná skládací duha nabízí dva tvary a devět barev pro nekonečné možnosti pro stohování a třídění. Vytvořte barevný vzor pomocí jednoho tvaru. Nechte potom své dítě vytvořit stejný vzor s jiným tvarem.

Hape Zeleninová jenga
541 Kč 439 Kč

Postavte si věž ze zeleniny! Krásně barevné kousky zeleniny rozzáří oči každého dítěte a ještě se při hře naučí spoustu nového.

Hape Klaun Ralph
243 Kč 209 Kč

Veselý pestrobarevný klaun Raplh má zmačkaný tvar. Vždy se ale narovná zpět a je připraven pro další zábavu! Barevné kuličky, které jsou v obvodu plastového průhledného kruhu, vydávají chrastivé zvuky.

Hape Pallina Ocean
925 Kč 638 Kč

Osvoboďte želvy a velryby, které uvízly v rybářské síti! Zachránit je můžete vytažením na bambusových tyčkách, avšak aniž by vám ryba vyklouzla. Hru je možné hrát více způsoby a na různé úrovni obtížnosti.

Hape Kuličková dráha Město
3 515 Kč 2 049 Kč
- 41 %
+ doprava zdarma

Akce

Vydejte se do úplně nové dimenze s touto ve tmě svítící vesmírnou kuličkovou dráhou. Vypusťte své kuličky na hvězdnou dráhu a sledujte tu kuličku, která je nejrychlejší. Kulička cestou míjí vesmírná tělesa, projíždí kupolí.

Hape Magnetický cirkus
676 Kč 549 Kč

Vytvořte velkolepé představení s artisty, klanem i zvířátky v přenosném magnetickém cirkusu! Povzbuďte dítě k vyprávění příběhu o tom, co se na jevišti děje a jak show probíhá.

Hape Dětské puzzle hodiny
410 Kč 389 Kč

Dřevěné puzzle hodiny se stojánkem jsou nepostradatelným pomocníkem, díky kterému si děti procvičí hodiny, minuty, čísla a barvy. Hodiny mají vyndávací číslice. Každé číslo má jiný tvar. Díky této hračce bude pro děti jednodušší představit si, kdy mají jít spát, kdy je čas oběda nebo kdy si mohou hrát.

Hape Dominová dráha Hammer
820 Kč 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vytvořte si zábavnou a barevnou cestu z domina. Využijte všechny doplňky na vytvoření pestré dráhy. Poté stačí strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Neplatí zde žádná pravidla, domino nelze postavit dobře nebo špatně.

Hape Prostrkávadlo Broučci
273 Kč 249 Kč

S tímto prostrkávadlem se děti naučí spoustu nových dovedností – rozpoznávat tvary, jemnou motoriku, počítat, názvy barev a další. Ideální zábava pro malé průzkumníky.

Hape Klaun navlékací

Hape Klaun navlékací

Hodnocení: 5
297 Kč 269 Kč

Tento barevný navlékací klaun má tak veselý obličej, že se jistě budou usmívat i vaše děti! Děti mohou zkoušet kroužky navlékat od největšího po nejmenší nebo naopak. Vhodné i pro naučení základních barev.

Hape Skládací žabák
279 Kč

Barevné dřevěné kruhy umožňují dětem sestavit postavu žabáka. Hračka rozvíjí dětskou motoriku a logické uvažování. Díky žabákovi se děti naučí rozpoznat velikosti, barvy a získají další dovednosti. Hračka má krásné barevné provedení.

Hape Bambusová věž
811 Kč 659 Kč

Neexistuje správný nebo špatný způsob, jak stavět věž. Tyto jednobarevné bambusové bloky povzbuzují objevování a řešení problémů. Vyrobeno z udržitelných zdrojů.

Hape Tahačka želvička
579 Kč 469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Želva jménem Tito se pohybuje spolu se svým krunýřem, který je naplněn tekutinou a vytváří tak hezké efekty. Pomocí této hračky se děti naučí chodit a udržovat rovnováhu. Směr proudění vody můžete ovlivňovat pohybem želvy dopředu nebo dozadu.

Hape Puzzle tlustá abeceda
476 Kč 377 Kč

ABECEDA! Učení abecedy je skvělá zábava! Můžete se tak formou hry naučit písmenka od A až do Z? Tato pestrá hračka poskytuje dětem úvod do malých písmen, aby udělaly své první kroky ke čtení a psaní.

Hape Lapač kuliček

Hape Lapač kuliček

Hodnocení: 5
275 Kč 189 Kč
- 31 %

Akce

Mějte kuličky vždy po ruce! Díky těmto praktickým podnosům se vám již žádná neztratí. Také je tento lapač nejlepším způsobem, jak zachytit kuličku, která již projela cílem.

Hape Puzzle - Úžasná zvířecí abeceda
1 093 Kč 679 Kč

Úžasné zvířecí puzzle s abecedou. S touto dřevěnou barevnou skládačkou, která obsahuje jedinečné a krásné ilustrace zvířat, bude zábava hledat příslušné písmenko do abecedy. To je vždy umístěno pod kartou zvířátka.

Hape Dětský dóm - Sluneční údolí
1 093 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Slunečné údolí schované pod průhlednou kopulí. Chytni ptáčka s magnetem na zobáčku a přilož ho ke kopuli. Kulička se přichytí na magnet a ty jí můžeš tahem posunout, kam potřebuješ. Oddálením ptáčka od kopule přestane působit magnetická přitažlivost a kulička spadne.

Hape Vláček s okénky
270 Kč 209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento vlak je plný dobrodružství pro cestující na palubě, ale také pro vaše oči. Objeví se zrcadlo, zvětšuje se lupa a hranol se ohýbá a odráží. Sledujte v úžasu, jak se řítí po kolejích.

Hape Pavučina
811 Kč 709 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vhoďte pavouka do velké, spletité pavučiny! Čím blíže středu pavučiny, tím více bodů! Skvělá hra pro cvičení postřehu a motoriky. Není snadné se trefit, ale trénink dělá mistry.

Hape Lovení žraloků
676 Kč 409 Kč

Kdo by si myslel, že lov žraloků může být tak zábavný? Buďte kreativní a najděte způsob jak různé barevné žraloky ulovit. Tato hra podporuje představivost, řešení problémů a jemnou motoriku.

Hape Semino
661 Kč 439 Kč

Semino je strategická hra, ve které zvítězí ten hráč, který bude nejrychlejším pěstitelem rostlin. Než začnete hrát, rozhodněte se, kterou verzi hry chcete hrát. Chcete závodit, aby vám rostliny rostly z více semínek nebo si vyberete pouze podle barvy?

Hape Skládací veselé kostky
679 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací veselé kostky jso skvělou pomůckou pro rozvoj fantazie vašich dětí. Kostičky jsou krásně malované a můžete si vytvářet neustále nové uspořádání.

Hape Puzzle - Skryto pod hladinou
820 Kč 699 Kč

Milují vaše děti zvířata a přírodu? Díky tomuto puzzle děti objeví život nad vodou i pod vodou. Spočítejte všechny své zvířecí kamarády a zábava může začít.

Hape Motorická kostka s počítadlem
1 217 Kč 779 Kč

Tato interaktivní kostka nabízí spoustu zábavy na tak malém prostoru! Pět stran činností udržuje malé ruce v neustálém pohybu. Zrcadlo odráží dětské úsměvy. Počítadlo zase nabízí výuku počtů formou hry. Navíc je zde i zábavný motorický labyrint.

Hape Puzzle na desce - Polární zvířátka
476 Kč 439 Kč

Na Arktidě potřebují zvířata speciální kabáty, aby se udržela v teple! Odstraňte kousky této skládačky, abyste se mohli dotknout kousku srsti tučňáka, ledního medvěda, arktického zajíce a kosatky. Vkládací puzzle jsou skvělé pro rozvoj základní motoriky a hmatu.

Hape Bambusová housenka
676 Kč 399 Kč
- 40 %

Akce

Sestavte si svou barevnou housenku a trénujte paměť. Podívejte se jaký barevný váleček se skrývá pod dílkem velké housenky a střídejte se v hádání, kde se různé barevné válečky skrývají.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: