Vilac Traktor se zvířátky - nasazování
649 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Traktor se zvířátky v různých barvách je krásná didaktická hračka, která má více využití. Děti si mohou se zvířátky a traktůrkem hrát, ale také je mohou skládat na návěs a tak si zlepšovat motoriku. Hračka navíc děti učí rozpoznávat barvy a tvary.

Vilac Dřevěný tahací pejsek
496 Kč

Dřevěná hračka značky Vilac tahací pejsek se stane skvělým společníkem vašeho dítěte. Pejsek má pohyblivé tělo i ouška a ocásek na pérku. Na kolečkách je gumový proužek proti hluku.

Vilac Dřevěný tangram

Vilac Dřevěný tangram

Hodnocení: 5
546 Kč 529 Kč

Dřevěný hlavolam tangram značky Vilac. Vyzkoušejte si v rodině, kdo má nejlepší prostorové vnímání s tímto skvělým hlavolamem. Děti mohou skládat samy dle předlohy nebo vyzvat kamaráda na souboj.

Vilac Farma se zvířátky pro nejmenší
799 Kč 699 Kč

Přenosný dřevěný domeček farma pro nejmenší obsahuje spoustu zvířátek. Děti je mohou vkládat do domečku příslušnými otvory a přitom si hrát na zvířecí farmu nekonečnou dětskou fantazií.

Vilac Dřevěné motorické auto - nasazování
678 Kč 619 Kč

Kamión s autíčky v různých barvách je krásná didaktická hračka, která má více využití. Děti si mohou s autíčky hrát, ale také je mohou skládat na tahač a tak si zlepšovat motoriku. Hračka navíc děti učí rozpoznávat barvy a tvary.

Vilac  Stavebnice Super Batibloc
911 Kč

Vilac dřevěná stavebnice Batibloc

Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na.

Vilac  Motorický stoleček Rainbow
1 165 Kč

Vilac motorický stoleček Rainbow

Dřevěný stoleček s interaktivními prvky byl speciálně navržen pro rozvoj motoriky u batolat. Stoleček kombinuje vkládačku, labytint i hlavolam na jednom místě, kde se děti naučí rozlišovat tvary a.

Vilac  Motorická Archa zvířat
845 Kč

Vilac – Dřevěná balanční hračka – Archa

Tato originální balanční hračka ve tvaru houpající se archy s veselými zvířátky, které je třeba udržet na palubě. Rozvíjí hravým způsobem motoriku dětí.

Již více než 100.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: