Hape Vědcův ponk Deluxe
3 278 Kč 2 499 Kč
- 23 %
+ doprava zdarma

Akce

Tak toto je pracovní ponk pro opravdové vědce a kutily! Veselé barevné provedení. Každý malý kutil nebo vědec si bude připadat jako v opravdové dílně! Hračka rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje představivost, obratnost a koordinaci rukou a očí.

Hape Bílá kuchyňka
2 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato krásná kuchyňka v bílé barvě se stane skvělým pomocníkem pro Vaše děti.

Hape Dětský obchod s pokladnou a pultem
2 399 Kč

Nádherný dětský obchod s pokladnou a pultem je vyrobený ze dřeva a má všechny důležité doplňky pro hru na prodavače(prodavačku). Svou velikostí je ideálně uzpůsobený výšce dětí.

Hape Čerstvé ovoce
369 Kč

Každé dítě se rádo dívá, jak rodiče vaří a také by to každé dítě chtělo zkusit. S touhle sadou mohou. Nebojte se, dětem se při hře nemůže nic stát.

Hape Mini pita
329 Kč

Přemýšlíte, co koupit Vašim malým hospodyňkám do kuchyňky? Tento pita chléb, který lze naplnit zeleninou zaručeně udělá radost a splní účel.

Hape Můj malý mixer
519 Kč

MŮJ MALÝ MIXER Děti jsou malými pomocníky i při vaření. Dopřejte jim proto získat zkušenosti například při pečení dortu.

Hape Můj malý toastovač
469 Kč

MŮJ MALÝ TOASTOVAČ Je čas snídaně, co si uděláme? S novým toastovačem mohou děti připravovat skvělou snídani pro své rodiče. Sada obsahuje 7 dílů- toastovač, dva plátky chleba, med, máslo, nůž a talířek.

Hape Můj malý waflovač
519 Kč

MŮJ MALÝ WAFLOVAČ Máte chuť na něco sladkého? Udělejte si výtečné wafle. Upečte wafle a ozdobte je jahodou či javorovým sirupem. Uspořádejte waflovou párty pro všechny vaše panenky.

Hape Montážní box s nářadím
339 Kč

Šrouby, matice a nástroje, to je základní vybavení každého správného montéra. Vaše dítě se promění v opravdového mistra.

Hape Vědcův kufřík
739 Kč

Hape Vědcův kufřík Staň se vědcem, s tímto kufříkem to bude snadné. Inspirovat se můžeš 6 experimenty a vytvářet další podle vlastní fantazie. V kufříku najdeš 32 různých důležitých doplňků, např.

Hape Zahradní zelenina
419 Kč

Zahradní zelenina Kuchyňská sada s čerstvou zeleninou nadchne kluky i holčičky. Díky ukrytému suchému zipu je možné zeleninu pomocí přiloženého nože krájet a mít tak mnohem realističtější prožitek ze hry.

Hape Velký dřevěný ponk s nářadím
2 499 Kč 2 099 Kč
+ doprava zdarma

Tak toto je pracovní stůl pro opravdové profesionály! Regály a úložné prostory udržují veškeré nářadí v dosahu dětí. Hračka obsahuje nářadí, spojovací materiál, zádový díl pro ukotvení šroubků, celkem 35 dílků.

Hape Montážní box s nářadím
487 Kč 399 Kč

Sada nářadí – malí stavitelé a opraváři v ní naleznou vše potřebné! Šrouby, matičky, kladivo a spousta dalšího. Vše je uloženo v praktické bedýnce.

Hape Malý stavitel set Basic
688 Kč 519 Kč

Tato stavebnice je ideálním pomocníkem pro rozvoj dětské fantazie. Naleznete v ní vše potřebné, a to šroubky, matiky, šroubováky a další. V každém dítěti se skrývá konstruktér – s touto stavebnicí ho můžete rozvinout v plné míře.

Hape Vědcův kufřík
1 093 Kč 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vědcův kufřík pro opravdové vědce a kutily! Veselé barevné provedení. Každý malý kutil nebo vědec bude nadšený. Hračka rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje představivost, obratnost a koordinaci rukou a očí.

Hape Kosmetický kufřík
541 Kč 449 Kč

Ve stylovém kufříku se ukrývá růžová kosmetická sada pro malé parádnice obsahující 11 ks příslušenství – gumičky do vlasů, zrcátko, hřeben a další. Hra na zkrášlovací salon může začít!

Hape Doktor
541 Kč 527 Kč

Udržujte své přátele šťastné a zdravé díky této dobře vybavené lékárničce. Navíc touto hrou ulehčíte dítěti jeho návštěvu u skutečného lékaře. Krásné dřevěné provedení a design, které si zamiluje každý mladý lékař.

Hape Výroba domácí pizzy
541 Kč 499 Kč

Máte chuť na pizzu? S touto hračkou si ji můžete dát kdykoliv! Může sloužit nejen jako doplněk do kuchyňky, ale také pomůže dětem pojmenovávat barvy, počítat a rozvíjet jejich jemnou motoriku. Ozdobte pizzu tím, na co máte právě chuť. Pomocí servírovacích pomůcek si poté svůj kousek snadno nandáte na talíř.

Hape Dětská kasa
811 Kč 689 Kč

Budete platit hotově nebo kartou? Díky této hračce si děti procvičí komunikační schopnosti, manuální zručnost a základy počítání. Zboží se nascenuje do pokladny a peníze se uschovají v pokladní zásuvce. Zákazníci mohou platit i přes platební terminál pomocí karty.

Hape Vědcův ponk střední
1 912 Kč 1 589 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Toto je pracovní ponk pro opravdové vědce a kutily! Veselé barevné provedení. Každý malý kutil nebo vědec si bude připadat jako v opravdové dílně! Hračka rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje představivost, obratnost a koordinaci rukou a očí.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: