Počet nalezených produktů: 18

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Littlest Pet Shop Frosting Frenzy 13ks mini zvířátek
769 Kč

629 Kč
+ doprava zdarma

Tematický balíček Littlest Pet Shop s domečky, klipy a přívěšky na nošení a předvádění nové kolekce ve velkém stylu. Tito mazlíčci s příchutí vanilky, čokolády a jahody jsou lahodným začátkem i doplňkem každé kolekce Littlest Pet Shop!


Littlest Pet Shop Kosmická zvířátka 10ks
692 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Luxusní kosmická kolekce petšopáků také ve velkém balení! Sesbírej všechny zvířátka s tematikou vesmíru. Tento set s 11 zvířátky je dobrý začátek. Každé zvířátko má na sobě bílé skvrny, takže vypadají jako noční obloha.


Littlest Pet Shop Set cukrářský vůz
1 274 Kč

1 129 Kč
+ doprava zdarma

Pozor, hladoví petšopáci! Do městečka Littlest Pet Shop přijíždí cukrářský vůz. V balení je u cukrářského vozu navíc 20 zábavných doplňků s tématikou jídla. Do vozu se vejde až 30 tvých petšopáků. Součástí balení jsou 3 zvířecí kamarádi.


Littlest Pet Shop Černobílý set - 8 ks zvířátek
374 Kč
369 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Řada černobílých zvířátek ve speciální edici, která se nabízí ke sbírání! Zvířátka jsou v balení po 8, čtyři malé a čtyři ještě menší. A pozor, jeden z nejmenších je vždy jako překvapení! Najdi si svého tajňáka!


Littlest Pet Shop Frosting Frenzy 8ks zvířátek
399 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Tato parta osmi mazlíčků jako je ovce, labuť nebo lenochod, má jedno společné – barvu lahodných pastelových lahůdek! S výjimkou jednoho záhadného mazlíčka, který je v balení schovaný jako překvapení! Barevná cukrová poleva na hlavách těchto chutně vypadajících mazlíčků přímo vybízí k ochutnání. Ale pozor, jsou na hraní, ne k jídlu!


Littlest Pet Shop Kosmická zvířátka 7ks
360 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Úžasní petšopáci z limitované edice v kosmických barvách vypadají jako malí kosmonauti. Speciální balení 7 zvířátek v různých velikostech ti doplní tvou sbírku. Každý petšopák má na sobě bílé skvrny, takže vypadá, jako by byl poset hvězdami.


Littlest Pet Shop Velké balení zvířátek – Mischief Pals
959 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sada petšopáků vypadá jako by se zrovna chystala na pořádnou oslavu. Hraj si a užij si spoustu zábavy s tvými zvířecími kamarády. V balení je třináct petšopáků se kterými si můžeš vytvářet různé zábavné scény.


Littlest Pet Shop Set kočičí domeček
747 Kč

659 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Multifunkční set je to pravé pro petšopáky. Skvělý set nejen pro kočičky Littlest Pet Shop, ale i pro další zvířátka. V setu najdeš škrabadlo pro kočky, televizi, židle a další! Užij si úplně nový rozměr zábavy s kočičím domečkem pro petšopáky.