Littlest Pet Shop Set cukrářský vůz
1 269 Kč 889 Kč

Pozor, hladoví petšopáci! Do městečka Littlest Pet Shop přijíždí cukrářský vůz. V balení je u cukrářského vozu navíc 20 zábavných doplňků s tématikou jídla. Do vozu se vejde až 30 tvých petšopáků. Součástí balení jsou 3 zvířecí kamarádi.

Littlest Pet Shop Motýlí rodina
758 Kč 549 Kč

Seznamte se s celou rodinou prémiových mazlíčků. Tato parta motýlů obsahuje 5 mazlíčků s doplňky. Nejmladší člen rodinky je housenka zabalené ve své kukle! Mazlíčci se vejdou na stojan na květiny, který se dodává v krásných tematických obalech. Zahrnuje 8 druhů příslušenství.

Littlest Pet Shop Práskací magické zvířatko
1 029 Kč 769 Kč

Exkluzivní velké balení ve tvaru magické koule zajistí úžasný zážitek z rozbalování. Každý mazlíček má metalické zdobení a je dodáván s kouzelným poutkem. V balení nalezneš různých 15 překvapení. Díky poutkům si můžeš svá zvířátka na školní tašku nebo penál a nebo je spojit a vytvořit si náramek.

Littlest Pet Shop Magická zvířátka multibalení
539 Kč 409 Kč

Exkluzivní Pětiúhelníkové balení magických zvířátek Littlest Pet Shop. Velké balení obsahuje 3 klasická zvířátka, 1 mini zvířátko, 2 kostky a 4 kouzelná poutka a sběratelského průvodce. Díky poutům si můžeš svá zvířátka na školní tašku nebo penál a nebo je spojit a vytvořit si náramek.

Littlest Pet Shop Balení magických zvířátek
359 Kč 299 Kč

Exkluzivní balení dvou zvířátek s hvězdami v očích. Součástí balení jsou také dvě kouzelná poutka, které si můžete připnout na tašku nebo penál, případně spojit s ostatními kouzelnými poutky a vytvořit náramek.

Littlest Pet Shop Set kočičí domeček
749 Kč 589 Kč

Multifunkční set je to pravé pro petšopáky. Skvělý set nejen pro kočičky Littlest Pet Shop, ale i pro další zvířátka. V setu najdeš škrabadlo pro kočky, televizi, židle a další! Užij si úplně nový rozměr zábavy s kočičím domečkem pro petšopáky.

Littlest Pet Shop Magické zvířátko
199 Kč

Děti mohou odhalit svou budoucnost s pomocí nových barevných petšopáků. Je to jednoduché: nejdřív otevři balení ve tvaru sušenky štěstí, potom najdu na papírku číslo. Potom najdi jaké číslo značí barvu a znaménko zvířátka a podle toho uvidíš, co hezkého se ti stane! V balení je jedno zvířátko!

Hračky LPS

Sady zvířátek a doplňků Littlest Pet Shop poskytují dětem ohromnou zábavu. Můžete jim zakoupit i loď, letadlo nebo celý domeček.

  • Littlest Pet Shop loď

Littlest Pet Shop loď je vybavena spoustou atraktivních prvků. Pro zvířátka tu nechybí skluzavka, lanovka nebo bazén.

  • Littlest Pet Shop letadlo

Rozkládací Littlest Pet Shop letadlo potěší Petšopáky při cestě na výlet. LPS letadlo má kokpit, houpačku, skluzavku i prostor pro skladování.

  • Littlest Pet Shop domeček pro zvířátka

Littlest Pet Shop domeček je velký hrací set, kam může dítko umístit všechny Petšopáky. LPS domeček má několik pater, nechybí atraktivní doplňky a příslušenství.

  • Sada Littlest Pet Shop pro začínající

Pokud kupujete první vybavení pro nadšence do Petšopáků, zalíbí se vám některá ze sad figurek a doplňků.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hračky LPS.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hračky LPS výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hračky LPS akce.