Počet nalezených produktů: 8

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

LEGO NEXO KNIGHTS™ 70355 Aaronův vůz Horolezec
1 699 Kč

1 549 Kč
+ doprava zdarma

Vyrazte vstříc odvážnému dobrodružství ve voze Horolezec 3v1. Využijte futuristickou terénní buginu a poraz lorda Krakenskulla. Zastavte temného pána, který se snaží vštěpit Zapomenutou Sílu do hrůzostrašného Krakenbeasta.


LEGO NEXO KNIGHTS™ 70354 Axlův vůz Drtič
1 199 Kč

1 059 Kč
+ doprava zdarma

Vystopujte RogulaAxlově mocném voze Drtič 3v1! Aktivujte vrtáky ať můžete zbrousit kamenné příšery, pak vyklopte křídla, vypusťte Axlova robota a přepněte do tryskového režimu.


LEGO NEXO KNIGHTS™ 72002 Dvojkontaminátor
499 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Připrav se na dvojitou porci nesnází a pomoz Aaronovi v boji proti zlým dvojčatům! Střílej z kuše a znič jejich Dvojkontaminátor ještě předtím, než se rozdělí na 2 letouny. Dej si pozor na létající příšeráky Freda a Poly, a znič je, než po království Knighton roznesou Monstroxovu robonákazu.


LEGO NEXO KNIGHTS™ 72003 Běsnící bombardér
799 Kč

697 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Pozor na ďábelské létající oko! Pozdě… Běsnící bombardér zahlédl Macy a vypustil MechaBytera v jeho Vyro obleku, který vystřeluje příšeráky. Použij Macyin batoh s tryskami, vzlétni do oblak a zahaj LEGO® NEXO KNIGHTS™ útok z výšky. Zastav vzdušný útok Běsnícího bombardéru pomocí kouzelného palcátu a zachraň království Knighton před robonákazou.


LEGO NEXO KNIGHTS™ 72004 Souboj technických čarodějů
1 099 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Chyť Monstroxe dřív, než zničí Clayova robota pomocí vlezlé robonákazy! Oblékni Clayovi jeho bytelný bojový oblek a vyraz do boje s jeho mocným robotem s obrovským mečem a zakrytými šestirannými vystřelovači. Neboj, zezadu tě jistí Merlok 2.0.


LEGO NEXO KNIGHTS™ 72005 Aaronův samostříl
1 399 Kč

1 228 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Bojuj s VanByterem č. 307 a KyberByterem pomocí Aaronova samostřílu! Zamiř a vypusť raketové střely, ale dávej pozor na příšeráky. Leť nízko a vysaď Robinův Knight Raider v bojové zóně, aby uháněl za KyberByterem. Ve vzduchu nebo na zemi, hrdinové LEGO® NEXO KNIGHTS™ jsou nezastavitelní!


LEGO NEXO KNIGHTS™ 72006 Axlův arzenál na kolečkách
1 799 Kč

1 689 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Uveď do chodu Axlův arzenál na kolečkách a rozdrť nepřítele! Jestro spojil síly s rytířským hrdinou Axlem, aby společně porazili MegaBytera a VanBytera č. 407. Vypusť raketové střely a vyraz s Jestroyerem do boje proti letounu Vyro Glyder. Spusť padací most, vypusť lapače příšer a pochytej příšeráky šířící robonákazu ještě předtím, než zamoří království Knighton!