Počet nalezených produktů: 9

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

LEGO NEXO KNIGHTS™ 70347 Dělostřelectvo královy stráže
269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jeďte s Dělostřelectvem královy stráže, zamiřte a připravte se na salvu z úžasného děla na postupujícího Kamenného vojáka. Vysuňte meče pro obranný mód nebo je sejměte a zažijte akci při boji na blízko!


LEGO NEXO KNIGHTS™ 70354 Axlův vůz Drtič
1 199 Kč

1 059 Kč

Vystopujte RogulaAxlově mocném voze Drtič 3v1! Aktivujte vrtáky ať můžete zbrousit kamenné příšery, pak vyklopte křídla, vypusťte Axlova robota a přepněte do tryskového režimu.


LEGO NEXO KNIGHTS™ 70355 Aaronův vůz Horolezec
1 699 Kč

1 480 Kč

Vyrazte vstříc odvážnému dobrodružství ve voze Horolezec 3v1. Využijte futuristickou terénní buginu a poraz lorda Krakenskulla. Zastavte temného pána, který se snaží vštěpit Zapomenutou Sílu do hrůzostrašného Krakenbeasta.


LEGO NEXO KNIGHTS™ 72002 Dvojkontaminátor
499 Kč

449 Kč

Momentálně nedostupné

Připrav se na dvojitou porci nesnází a pomoz Aaronovi v boji proti zlým dvojčatům! Střílej z kuše a znič jejich Dvojkontaminátor ještě předtím, než se rozdělí na 2 letouny. Dej si pozor na létající příšeráky Freda a Poly, a znič je, než po království Knighton roznesou Monstroxovu robonákazu.


LEGO NEXO KNIGHTS™ 72003 Běsnící bombardér
799 Kč

637 Kč

Momentálně nedostupné

Pozor na ďábelské létající oko! Pozdě… Běsnící bombardér zahlédl Macy a vypustil MechaBytera v jeho Vyro obleku, který vystřeluje příšeráky. Použij Macyin batoh s tryskami, vzlétni do oblak a zahaj LEGO® NEXO KNIGHTS™ útok z výšky. Zastav vzdušný útok Běsnícího bombardéru pomocí kouzelného palcátu a zachraň království Knighton před robonákazou.


LEGO NEXO KNIGHTS™ 72005 Aaronův samostříl
1 399 Kč

1 123 Kč

Momentálně nedostupné

Bojuj s VanByterem č. 307 a KyberByterem pomocí Aaronova samostřílu! Zamiř a vypusť raketové střely, ale dávej pozor na příšeráky. Leť nízko a vysaď Robinův Knight Raider v bojové zóně, aby uháněl za KyberByterem. Ve vzduchu nebo na zemi, hrdinové LEGO® NEXO KNIGHTS™ jsou nezastavitelní!


LEGO NEXO KNIGHTS™ 72006 Axlův arzenál na kolečkách
1 799 Kč

1 684 Kč

Momentálně nedostupné

Uveď do chodu Axlův arzenál na kolečkách a rozdrť nepřítele! Jestro spojil síly s rytířským hrdinou Axlem, aby společně porazili MegaBytera a VanBytera č. 407. Vypusť raketové střely a vyraz s Jestroyerem do boje proti letounu Vyro Glyder. Spusť padací most, vypusť lapače příšer a pochytej příšeráky šířící robonákazu ještě předtím, než zamoří království Knighton!