Bino Labyrint s korálky, žlutý
135 Kč 89 Kč

Dětská provlékačka je velmi užitečná. Posouvání barevných korálků z jedné strany na druhou je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a koordinace pohybu. Dítě se rozvíjí formou hry a zábavy.

Woody Krabička s malou násobilkou
199 Kč 99 Kč

Krabička s malou násobilkou je skvělá učební pomůcka pro vaše malé školáky. Děti mohou počítat také samy. Když si budou chtít ověřit svůj výpočet, stačí otočit kostičku. Na druhé straně najdou výsledek.

TOP BRIGHT Vkládačka V trávě
113 Kč

Dřevěná vkládačka pro malé děti s úchytkami a deseti nádherně malovanými vkládacími obrázky zvířátek, která můžeme nalézt v trávě

Woody Puzzle na desce - zvířata u statku
129 Kč 119 Kč

Vkládací puzzle, které bude bavit nejen malé hospodáře. Velké puzzle na dřevěné desce s vyndavacími obrázky nám přináší život na venkově a všechny zvířecí pomocníky. Zvířátka se budou líbit každému malému děcku.

Woody Puzzle na desce - Dopravní prostředky
129 Kč 119 Kč

Vkládací puzzle, které bude bavit nejen malé řidiče a závodníky. Velké puzzle na dřevěné desce s vyndavacími obrázky obsahují různé dopravní prostředky. Obrázky se budou líbit každému malému děcku.

Bino Puzzle farma-35%

Bino Puzzle farma

Hodnocení: 5
199 Kč 129 Kč

Akce

Dětská vkládačka ze dřeva, ve tvaru farmy s veselými obrázky zvířátek. Dítě se podle obrysů a tvaru snaží najít správný obrázek (rozvoj představivosti a logického myšlení), a umístit jej do správného otvoru (rozvoj jemné motoriky).

Viga Dřevěné puzzle pro nejmenší Viga Letadlo
130 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní dřevěné puzzle pro nejmenší Viga Letadlo. Puzzle na dřevěném podkladu je tvořeno čtyřmi dílky. Velké oblé dílky zajišťují snadnou manipulaci a přiložená deska s vyfrézovaným obrysem usnadňuje skládání a správné zapadnutí dílků.

TOP BRIGHT Vkládačka Barevné tvary - Ovce
135 Kč

Nauč se poznávat základní geometrické tvary a barvy s pomocí vkládačky ve tvaru ovečky. Díky praktické úchytce můžeš brát vkládačku všude sebou.

Bino Labyrint s korálky, červený
139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská provlékačka je velmi užitečná. Posouvání barevných korálků z jedné strany na druhou je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a koordinace pohybu. Dítě se rozvíjí formou hry a zábavy.

Bino Puzzle ovocný koláč-39%

Bino Puzzle ovocný koláč

Hodnocení: 4,8
229 Kč 139 Kč

Akce

Dětská vkládačka ze dřeva, ve tvaru narozeninového dortu. Přísady na zdobení dortu se dají jednoduše položit na povrch nebo vložit do speciálních otvorů koláče. Sada obsahuje i dřevěný nůž na krájení a cedulku ""Happy Birthday"".

Dino Kostky Kubus Pohádky 6ks
169 Kč 139 Kč

Malé i velké děti milují televizní večerníčky, kde na ně vykoukne Bob a Bobek, Maxipes Fík nebo víla Amálka. Spolu s televizními hrdiny se malé děti naučí skládat pomocí šesti dřevěných kostek jejich obrázky.

Viga Dřevěné puzzle s úchyty pro nejmenší Viga Dino
142 Kč

Krásné, barevné dětské dřevěné puzzle s úchyty Viga Dino. Puzzle na dřevěném podkladu je tvořeno dílky s obrázky zvířat. Dětem se díky úchytům puzzle lépe drží v prstech a snáze se vkládájí do určených míst.

Viga Dřevěné puzzle s úchyty pro nejmenší Viga Moře
142 Kč

Krásné, barevné dětské dřevěné puzzle s úchyty Viga Moře. Puzzle na dřevěném podkladu je tvořeno dílky s obrázky zvířat, které najdete v každém moři. Dětem se díky úchytům puzzle lépe drží v prstech a snáze se vkládájí do určených míst.

Woody Příslušenství k dráze "Jeřáb"
148 Kč

Příslušenství k dráze – Jeřáb, krásně doplní vláčkodráhy Woody. Vyrobeno z odolného a kvalitního materiálu. Věk: 3+. Rozměr: 8 × 8 × 14 cm.

Woody Šněrovací šatní skříň Holčička
179 Kč 149 Kč

Dřevěné puzzle v praktické krabičce v pestrobarevném provedení. Holčička namalovaná na vysouvacím víku krabičky má na těle otvory, které umožňují přichycení oblečků tkaničkami. K dispozici je několik variant oblečení.

Hape Navlékací motýli

Hape Navlékací motýli

Hodnocení: 5
541 Kč 149 Kč

Tahačka s motýlky je ideální pomocník pro první krůčky. Děti budou motivovány udělat víc kroků, protože s každým dalším pohybem se motýlci roztančí. Hračka rozvíjí fyzické dovednosti, logické uvažování a hrubou motoriku.

Hape Rapido
541 Kč 149 Kč

Takový nepořádek! Barevné kuličky se rozkutálely po stole! Pokuste se je co nejrychleji zachytit a shromáždit je ve správném pořadí. Dokáže to ten, kdo je bystrý, má rychlé reakce a je obratný.

Bino Puzzle veselá zvířátka
199 Kč 149 Kč

Dětská vkládačka ze dřeva, ve tvaru ovocného stromu s veselými obrázky zvířátek. Dítě se podle obrysů a tvaru snaží najít správný obrázek (rozvoj představivosti a logického myšlení), a umístit jej do správného otvoru (rozvoj jemné motoriky).

Bino Puzzle PIZZA-34%

Bino Puzzle PIZZA

Hodnocení: 5
229 Kč 149 Kč

Akce

Dětská vkládačka ze dřeva, ve tvaru pizzy. Přísady na zdobení pizzy se dají jednoduše položit na povrch nebo vložit do speciálních otvorů na pizze. Sada obsahuje i dřevěný kráječ na pizzu. Kombinováním správných části a skládáním kousků v celek děti trénují soustředěnost, uvažovací a pozorovací schopnosti a také logické uvažování a rozhodování při nacházení těch správných kousků.

Bino Puzzle akvárium s prutem
199 Kč 149 Kč

Dětská magnetická vkládačka ze dřeva, ve tvaru akvária s veselými obrázky z mořského světa. Dítě se podle obrysů a tvaru snaží najít správný obrázek (rozvoj představivosti a logického myšlení), a umístit jej do správného otvoru (rozvoj jemné motoriky).

Woody Krabička se sčítáním a odčítáním
199 Kč 149 Kč

Krabička se sčítáním a odčítáním je skvělá učební pomůcka pro vaše předškoláčky. Děti mohou počítat také samy. Když si budou chtít ověřit svůj výpočet, stačí otočit kostičku. Na druhé straně najdou výsledek.

Rappa Pokladnička dřevěná Krtek
149 Kč

Krásná dřevěná pokladnička s motivem legendárního Krtka je pěkný dárek pro vaši ratolest. Děti se mohou hravým způsobem naučit střádat si penízky. Pokladnička má ve spodní části gumovou zátku. Tak šetři s Krtečkem!

Woody Puzzle - lidské tělo AJ-25%
199 Kč 149 Kč

Akce

Interaktivní a naučná dřevěná vkládačka. Anatomie lidského těla pro nejmenší je v anglickém jazyce. Po otočení lícové části puzzle (kůže), vidí dítě na rubu orgány a pod nimi kosti, které se na tomto místě skrývají. Vše je opatřeno popisky a základními názvy.

TOP BRIGHT Hodiny - puzzle Auta 3
151 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné hodiny s Bleskem McQueenem, otočnými ručičkami a vkládacími čísly od 1 do 12.